Loading...
Paul Popoaca
Data nasterii: 16.07.2008
Nivel: Verde

Meciuri jucate: 278
Victorii: 202
Infrangeri: 76


Cupa AMG
26-03-2017, Sector 6
4 victorii
1 infrangere


Cupa TC Prim
18-03-2017, Sector 1
6 victorii
3 infrangeri


Cupa Dinamo
5-02-2017, Sector 2
2 victorii
3 infrangeri


Turneul campionilor
14-12-2016, Sector 2
4 victorii
1 infrangere


Cupa Dinamo - Team Challenge
12-11-2016, Sector 2
6 victorii
1 infrangere

Grupa principala 5 2 meciuri
Grupa secundara 11 2 meciuri
- 1 meci
- 1 meci
- 1 meci

Cupa Elite
5-11-2016, Pantelimon
6 victorii
3 infrangeri


Cupa Elite
8-10-2016, Pantelimon
8 victorii
0 infrangeri

Locul I - individual

Cupa DRC
1-10-2016, Sector 6
5 victorii
1 infrangere

Locul 2 - individual
Grupa principala 1 3 meciuri
- 1 meci
- 1 meci

Cupa Dinamo
10-09-2016, Sector 2
4 victorii
1 infrangere


Cupa Winner Brasov
28-08-2016, Brasov
6 victorii
1 infrangere

Locul 2 - individual
Grupa secundara 4 1 meci
- 1 meci
- 1 meci

Cupa Enache
23-07-2016, Sector 1
6 victorii
2 infrangeri

Locul 2 - individual
Grupa secundara 1 1 meci
- 1 meci
- 1 meci
- 1 meci

Cupa CS Ion Tiriac
9-07-2016, Sector 2
6 victorii
0 infrangeri

Locul I - individual
Grupa principala 2 3 meciuri
Grupa secundara 4 1 meci
- 1 meci
- 1 meci

Cupa Dinamo
26-06-2016, Sector 2
7 victorii
1 infrangere

Locul I - individual
Grupa secundara 3 1 meci
- 1 meci
- 1 meci

Cupa Elite
11-06-2016, Pantelimon
5 victorii
2 infrangeri


Cupa Joy
28-05-2016, Sector 1
7 victorii
2 infrangeri

Locul I - individual

Cupa Tenski
14-02-2016, Brasov
3 victorii
3 infrangeri

Grupa secundara 2 1 meci

Cupa Dinamo
6-02-2016, Sector 2
3 victorii
3 infrangeri

Grupa secundara 5 1 meci
- 1 meci

Cupa Tenski
10-01-2016, Brasov
4 victorii
3 infrangeri

Locul 2 - individual
Grupa secundara 2 1 meci

Cupa Craciunului
20-12-2015, Brasov
7 victorii
0 infrangeri

Locul I - individual
Grupa secundara 4 1 meci
- 1 meci
- 1 meci


Cupa TSO
21-11-2015, Otopeni
5 victorii
1 infrangere



Cupa Voinicelu
25-10-2015, Sector 3
7 victorii
1 infrangere

Locul 2 - individual

Cupa TC Prim
19-09-2015, Sector 1
4 victorii
3 infrangeri

Locul 2 - individual
Grupa secundara 1 1 meci
- 1 meci

Cupa TSO
12-09-2015, Otopeni
6 victorii
1 infrangere


Cupa Olimpia
5-09-2015, Sector 2
4 victorii
2 infrangeri


Cupa Joy
1-08-2015, Sector 1
3 victorii
3 infrangeri


Cupa TSO Otopeni
13-06-2015, Otopeni
7 victorii
1 infrangere

Locul 2 - individual

Cupa Bucuriei Voinicelu prezentat de Regina Maria
23-05-2015, Sector 3
3 victorii
1 infrangere

Grupa principala 1 3 meciuri
- 1 meci

Cupa Regina Maria
9-05-2015, Otopeni
6 victorii
1 infrangere

Locul 2 - individual

Cupa Olimpia
9-05-2015, Sector 2
8 victorii
0 infrangeri

Locul I - individual

Cupa Voinicelu
25-04-2015, Sector 3
5 victorii
1 infrangere

Grupa secundara 2 1 meci
- 1 meci

Cupa TSO
28-02-2015, Otopeni
4 victorii
2 infrangeri


Cupa Voinicelu
7-02-2015, Sector 2
4 victorii
2 infrangeri


Cupa Dent Estet
30-11-2014, Sector 4
1 victorie
4 infrangeri

Grupa secundara 4 1 meci

Cupa TSO
22-11-2014, Otopeni
4 victorii
2 infrangeri

Grupa secundara 1 1 meci
- 1 meci

Cupa Dinamo - Team Challenge
15-11-2014, Sector 2
2 victorii
2 infrangeri

Grupa principala 9 2 meciuri
Grupa secundara 4 2 meciuri

Cupa AMG
1-11-2014, Sector 6
3 victorii
2 infrangeri

Grupa principala 2 3 meciuri
Grupa secundara 4 1 meci

Cupa Daimon
18-10-2014, Sector 2
5 victorii
2 infrangeri

Locul 2 - individual

Cupa Voinicelu
5-10-2014, Sector 2
4 victorii
2 infrangeri


Cupa Elite
28-09-2014, Sector 3
2 victorii
3 infrangeri

Grupa secundara 2 1 meci

Cupa TSO
20-09-2014, Otopeni
2 victorii
4 infrangeri


Cupa Dinamo
13-09-2014, Sector 2
1 victorie
4 infrangeri

Grupa secundara 4 1 meci