Loading...
Luca Scalat
Data nasterii: 15.01.2009
Nivel: Verde

Meciuri jucate: 235
Victorii: 121
Infrangeri: 114


Cupa Nitech Sport
8-06-2019, Sector 1
3 victorii
2 infrangeri



Cupa TC Elite Pantelimon
15-07-2017, Pantelimon
3 victorii
2 infrangeri

Grupa principala 1 3 meciuri
Grupa secundara 3 1 meci
- 1 meci

Cupa As Pitesti
8-07-2017, Pitesti
3 victorii
3 infrangeri


Cupa Nitech Sport
2-07-2017, Sector 1
2 victorii
3 infrangeri

Grupa secundara 1 1 meci

Cupa TC Elite Pantelimon
27-05-2017, Pantelimon
2 victorii
3 infrangeri

Grupa secundara 3 1 meci

Cupa Dreamers
20-05-2017, Sector 1
5 victorii
1 infrangere


Cupa Nitech Sport
20-05-2017, Sector 1
5 victorii
2 infrangeri


Cupa TS Otopeni
6-05-2017, Otopeni
4 victorii
2 infrangeri

Grupa secundara 7 1 meci

Cupa Tennis Hero
29-04-2017, Sector 1
0 victorii
0 infrangeri


Turneul Campionilor de Iarna 2016-2017
1-04-2017, Sector 3
1 victorie
4 infrangeri

Grupa secundara 3 1 meci

Cupa TC Prim
18-03-2017, Sector 1
3 victorii
3 infrangeri

Grupa secundara 6 1 meci

Cupa Politehnica
18-03-2017, Sector 6
5 victorii
3 infrangeri


Cupa Nitech
5-03-2017, Sector 1
2 victorii
3 infrangeri

Grupa secundara 4 1 meci

Cupa AMG
25-02-2017, Sector 6
3 victorii
3 infrangeri


Cupa TSO
24-02-2017, Otopeni
2 victorii
3 infrangeri


Cupa Dinamo
19-02-2017, Sector 2
2 victorii
3 infrangeri

Grupa secundara 1 1 meci

Cupa Daimon
18-02-2017, Sector 4
4 victorii
2 infrangeri

Grupa principala 2 3 meciuri
Grupa secundara 4 1 meci
- 1 meci
- 1 meci

Cupa Dinamo
5-02-2017, Sector 2
3 victorii
2 infrangeri


Cupa Politehnica
4-02-2017, Sector 6
4 victorii
3 infrangeri


Cupa Regie
21-01-2017, Sector 6
4 victorii
2 infrangeri


Cupa Craciunului
18-12-2016, Brasov
2 victorii
0 infrangeri

Locul I - individual
Grupa principala 1 2 meciuri
Luca Scalat   10 3 11
Bogdan Luca 6 10 9
Luca Scalat   10 3 11
Alexia-Ioana Craciun 8 10 9

Turneul campionilor
14-12-2016, Sector 2
1 victorie
4 infrangeri

Grupa secundara 4 1 meci

Cupa ROT
3-12-2016, Tecuci
1 victorie
4 infrangeri

Grupa principala 1 4 meciuri
Grupa secundara 1 1 meci

Cupa Tenski
27-11-2016, Brasov
3 victorii
3 infrangeri

Grupa principala 2 3 meciuri
Grupa secundara 3 1 meci
- 1 meci
- 1 meci

Cupa Elite Tg Jiu
26-11-2016, Targu Jiu
1 victorie
3 infrangeri

Grupa principala 2 3 meciuri
Grupa secundara 3 1 meci

Cupa Politehnica
6-08-2016, Sector 6
3 victorii
0 infrangeri

Locul I - individual
Grupa secundara 1 1 meci
- 1 meci

Cupa AMG
30-07-2016, Sector 6
3 victorii
3 infrangeri


Cupa CS Ion Tiriac
9-07-2016, Sector 2
6 victorii
1 infrangere

Locul I - individual

Cupa Nitech
2-07-2016, Sector 1
5 victorii
3 infrangeri

Locul 2 - individual

Cupa Easy Mamaia
25-06-2016, Mamaia
4 victorii
2 infrangeri

Grupa principala 1 4 meciuri
- 1 meci

Cupa TC Prim
18-06-2016, Sector 1
4 victorii
3 infrangeri

Grupa secundara 3 1 meci
- 1 meci

Cupa Elite
28-05-2016, Pantelimon
6 victorii
2 infrangeri


Cupa Bucuriei - Nitech
22-05-2016, Sector 1
2 victorii
4 infrangeri

Grupa secundara 2 1 meci

Cupa Bucovina sustinuta de Itsy Bitsy
15-05-2016, Brasov
5 victorii
1 infrangere


Cupa Olimpia
8-05-2016, Sector 2
2 victorii
3 infrangeri

Grupa secundara 3 1 meci

Cupa Politehnica
16-04-2016, Sector 6
1 victorie
4 infrangeri


Cupa Tenis Prim
9-04-2016, Sector 1
2 victorii
2 infrangeri

Grupa principala 2 3 meciuri
Grupa secundara 4 1 meci

Cupa Tenski
3-04-2016, Brasov
4 victorii
3 infrangeri

Grupa secundara 3 1 meci
- 1 meci

Cupa AMG
27-02-2016, Sector 6
3 victorii
2 infrangeri

Grupa secundara 1 1 meci

Cupa Nitech
5-12-2015, Sector 1
0 victorii
6 infrangeri


Cupa TSO
21-11-2015, Otopeni
1 victorie
4 infrangeri

Grupa principala 1 4 meciuri
Grupa secundara 4 1 meci

Cupa Regina Maria
1-11-2015, Sector 3
1 victorie
4 infrangeri