Loading...
Iana Rus
Data nasterii: 09.06.2008
Nivel: Verde

Meciuri jucate: 204
Victorii: 113
Infrangeri: 91


Cupa Marc Tenis
19-05-2018, Cluj-Napoca
6 victorii
1 infrangere

Locul I - individual
Grupa principala 4 meciuri
Sferturi 1 meci
Semifinale 1 meci
Finala 1 meci

Cupa Hoia
28-04-2018, Cluj-Napoca
6 victorii
2 infrangeri


Cupa Sibiului
3-12-2017, Sibiu
2 victorii
4 infrangeri


PLATINUM Cluj
9-07-2017, Cluj-Napoca
2 victorii
3 infrangeri


Cupa TC Cluj
11-06-2017, Cluj-Napoca
5 victorii
3 infrangeri

Sferturi 1 meci
Semifinale 1 meci

Cupa Hoia
27-05-2017, Cluj-Napoca
1 victorie
3 infrangeri


Cupa Marc Tenis
6-05-2017, Cluj-Napoca
5 victorii
2 infrangeri


Cupa Marc Tenis
18-03-2017, Cluj-Napoca
3 victorii
3 infrangeri

Sferturi 1 meci

Cupa Hoia
25-02-2017, Cluj-Napoca
4 victorii
4 infrangeri

Sferturi 1 meci
Semifinale 1 meci

Cupa TC Cluj
29-01-2017, Cluj-Napoca
7 victorii
0 infrangeri

Locul I - individual
Grupa secundara 4 1 meci
- 1 meci
- 1 meci

Cupa TC Cluj
4-12-2016, Cluj-Napoca
2 victorii
2 infrangeri

Grupa principala 2 3 meciuri
Grupa secundara 2 1 meci

Cupa Marc Cluj-Napoca
27-08-2016, Cluj-Napoca
1 victorie
4 infrangeri


Cupa Brancoveanu
31-07-2016, Satu Mare
5 victorii
3 infrangeri

Locul 2 - individual
Grupa secundara 2 1 meci

Cupa TC Cluj
3-07-2016, Cluj-Napoca
3 victorii
2 infrangeri

Grupa secundara 2 1 meci

Cupa Winners Cluj
18-06-2016, Cluj-Napoca
3 victorii
2 infrangeri

Grupa principala 2 4 meciuri
Grupa secundara 3 1 meci

Cupa Bucovina sustinuta de Itsy Bitsy
22-05-2016, Cluj-Napoca
7 victorii
0 infrangeri

Locul I - individual
Grupa secundara 1 1 meci
- 1 meci

Cupa Marc Tenis
7-05-2016, Cluj-Napoca
4 victorii
3 infrangeri


Grupa principala 1 3 meciuri
Grupa secundara 8 1 meci

Cupa Marc Tenis
19-03-2016, Cluj-Napoca
6 victorii
2 infrangeri

Locul 2 - individual
Grupa secundara 2 1 meci
- 1 meci

Cupa Bistrita
20-02-2016, Bistrita
8 victorii
0 infrangeri

Locul I - individual
Grupa secundara 1 1 meci
- 1 meci

Cupa TC Cluj
31-01-2016, Cluj-Napoca
4 victorii
2 infrangeri

Locul 2 - individual
Grupa principala 2 3 meciuri
Grupa secundara 2 1 meci
- 1 meci
- 1 meci

Cupa Dafora
23-01-2016, Sibiu
1 victorie
2 infrangeri

Grupa principala 1 3 meciuri

Cupa Craciunului
20-12-2015, Oradea
2 victorii
3 infrangeri

Grupa secundara 2 1 meci

Grupa principala 2 4 meciuri
Grupa secundara 5 1 meci

Cupa TC Cluj
6-12-2015, Cluj-Napoca
3 victorii
2 infrangeri

Locul 2 - individual
Grupa principala 2 3 meciuri
Grupa secundara 2 1 meci
- 1 meci

Cupa Winners
4-10-2015, Cluj-Napoca
4 victorii
1 infrangere

Locul I - individual
Grupa principala 1 3 meciuri
Grupa secundara 2 1 meci
- 1 meci

Cupa Marc
29-08-2015, Cluj-Napoca
2 victorii
1 infrangere

Locul 2 - individual
Grupa principala 1 3 meciuri

Cupa Banca Transilvania sustinuta de Itsy Bitsy
31-05-2015, Cluj-Napoca
3 victorii
3 infrangeri

Grupa principala 1 3 meciuri
Grupa secundara 3 1 meci

Cupa Bucuriei Cluj Napoca
24-05-2015, Cluj-Napoca
2 victorii
5 infrangeri

Grupa secundara 2 1 meci

Cupa Marc
9-05-2015, Cluj-Napoca
5 victorii
2 infrangeri

Grupa secundara 1 1 meci

Cupa Winners
28-09-2014, Cluj-Napoca
2 victorii
4 infrangeri

Grupa secundara 1 1 meci

Cupa Winners
14-09-2014, Cluj-Napoca
0 victorii
6 infrangeri


Cupa Cluj
23-08-2014, Cluj-Napoca
1 victorie
3 infrangeri

Grupa principala 1 3 meciuri
Grupa secundara 2 1 meci

Cupa 4Life
20-07-2014, Cluj-Napoca
2 victorii
2 infrangeri

Grupa principala 1 3 meciuri
Grupa secundara 2 1 meci

Cupa Marc
28-06-2014, Cluj-Napoca
1 victorie
4 infrangeri

Grupa principala 1 4 meciuri
Grupa secundara 1 1 meci