Loading...
Start inscrieri pentru WSLS, editia a 6-a
Eveniment programat in 30 martie, la Pescariu Sports & Spa
Cupa Targu Mures
Data: 23.03.2019
Locatie: Baza sportiva Forza, Targu Mures, Mures
Pentru nivelul: Rosu,Portocaliu,Verde,Verde
Cupa Tenis Prim
Data: 23.03.2019 - 24.03.2019
Locatie: CS Tenis Prim, Sector 1, Bucuresti
Pentru nivelul: Rosu,Portocaliu,Portocaliu,Verde,Verde
Cupa TC Tecuci
Data: 24.03.2019
Locatie: Tenis Club Tecuci, Tecuci, Galati
Pentru nivelul: Portocaliu,Verde
Cupa GST Bistrita
Data: 30.03.2019
Locatie: Grand Slam Tennis Club, Bistrita, Bistrita Nasaud
Pentru nivelul: Rosu,Portocaliu,Verde
Winter Series Little Stars
Data: 30.03.2019 - 31.03.2019
Locatie: Pescariu Sports & Spa, Sector 2, Bucuresti
Pentru nivelul: Rosu,Portocaliu,Verde
Matei Tihon
Baiat, 9 ani
Bistrita, Bistrita Nasaud
Data inscrierii: 21 Martie
Valentin Hosu
Baiat, 8 ani
Targu Mures, Mures
Data inscrierii: 21 Martie
Patrick Galatean
Baiat, 8 ani
Targu Mures, Mures
Data inscrierii: 21 Martie
David Barabas
Baiat, 7 ani
Targu Mures, Mures
Data inscrierii: 21 Martie
Peter Marosi
Baiat, 10 ani
Bistrita, Bistrita Nasaud
Data inscrierii: 21 Martie
Ana Cristina Paraschiv
Fata, 10 ani
Sector 6, Bucuresti
Data inscrierii: 17 Martie
Darius Iulian Dumitru
Baiat, 8 ani
Fundeni, Calarasi
Data inscrierii: 15 Martie
Stefan Muntean
Baiat, 6 ani
Sancraiu De Mures, Mures
Data inscrierii: 13 Martie
Patric Ionita
Baiat, 9 ani
Sector 6, Bucuresti
Data inscrierii: 13 Martie
Negru Tudor Stefan
Baiat, 10 ani
Sector 2, Bucuresti
Data inscrierii: 12 Martie
Rares Andrei Ilie
Baiat, 7 ani
Sector 2, Bucuresti
Data inscrierii: 11 Martie
Sara-Ioana Nicula
Fata, 9 ani
Sector 4, Bucuresti
Data inscrierii: 11 Martie
Anastasia Swaykoski
Fata, 10 ani
Brasov, Brasov
Data inscrierii: 11 Martie
Marilen Beatrice Bruca
Fata, 10 ani
Drobeta-turnu Severi, Mehedinti
Data inscrierii: 10 Martie
Lukacs Rebeka
Fata, 10 ani
Suseni, Harghita
Data inscrierii: 10 Martie
David Nedelcu
Baiat, 9 ani
Plopeni, Prahova
Data inscrierii: 8 Martie
David Cazan
Baiat, 8 ani
Sector 3, Bucuresti
Data inscrierii: 8 Martie
Lucas Rafael Dreghici
Baiat, 9 ani
Arad, Arad
Data inscrierii: 7 Martie
Tudor Tusaliu
Baiat, 8 ani
Craiova, Dolj
Data inscrierii: 7 Martie
Mateo Andrei Bocaneala
Baiat, 5 ani
Galati, Galati
Data inscrierii: 6 Martie
Ilinca Rosca
Fata, 10 ani
Horodnic De Jos, Suceava
Data inscrierii: 5 Martie
Rebecca Bucatea
Fata, 8 ani
Sector 4, Bucuresti
Data inscrierii: 5 Martie
Andreea Anghelescu
Fata, 10 ani
Sector 4, Bucuresti
Data inscrierii: 4 Martie
Vlad-Cristian Andreescu
Baiat, 10 ani
Sector 4, Bucuresti
Data inscrierii: 4 Martie
Stefania Alesia Iordache
Fata, 8 ani
Sector 6, Bucuresti
Data inscrierii: 4 Martie