Loading...
Raul Bardac
Data nasterii: 26.10.2008
Nivel: Verde

Meciuri jucate: 162
Victorii: 87
Infrangeri: 75


Cupa Nitech
21-01-2017, Sector 1
6 victorii
2 infrangeri

Locul 2 - individual


Cupa TSO
18-11-2016, Otopeni
3 victorii
2 infrangeri


Cupa Elite
8-10-2016, Pantelimon
4 victorii
1 infrangere




Cupa AMG
30-07-2016, Sector 6
3 victorii
2 infrangeri

Grupa principala 2 3 meciuri
Grupa secundara 2 1 meci
- 1 meci

Cupa Nitech
2-07-2016, Sector 1
4 victorii
3 infrangeri


Super 10 Cup prezentat de Nitech
3-06-2016, Sector 1
4 victorii
3 infrangeri

Grupa secundara 3 1 meci
- 1 meci

Cupa Bucuriei - Winner Brasov
21-05-2016, Brasov
7 victorii
1 infrangere

Locul I - individual
Grupa secundara 2 1 meci
- 1 meci
- 1 meci

Cupa Elite
17-04-2016, Pantelimon
7 victorii
1 infrangere

Locul 2 - individual

Cupa Politehnica
16-04-2016, Sector 6
4 victorii
2 infrangeri


Cupa Tenis Prim
9-04-2016, Sector 1
2 victorii
2 infrangeri

Grupa principala 4 3 meciuri
Grupa secundara 3 1 meci


Cupa Politehnica
19-03-2016, Sector 6
5 victorii
2 infrangeri

Grupa secundara 4 1 meci
- 1 meci
- 1 meci

Cupa Tenski
6-03-2016, Brasov
7 victorii
0 infrangeri

Locul I - individual
Grupa secundara 1 1 meci
- 1 meci

Cupa Craciunului
20-12-2015, Brasov
4 victorii
2 infrangeri

Grupa principala 2 3 meciuri
Grupa secundara 2 1 meci
- 2 meciuri

Cupa Tenis Prim
12-12-2015, Sector 1
4 victorii
2 infrangeri

Grupa secundara 1 1 meci


Cupa Nitech
7-11-2015, Sector 1
1 victorie
4 infrangeri

Grupa secundara 3 1 meci

Cupa Joy
1-11-2015, Sector 1
1 victorie
4 infrangeri

Grupa secundara 3 1 meci

Cupa TSO
12-09-2015, Otopeni
4 victorii
1 infrangere

Grupa principala 2 3 meciuri
- 1 meci
- 1 meci

Cupa TC Prim
29-08-2015, Sector 1
2 victorii
2 infrangeri

Grupa principala 2 3 meciuri
- 1 meci

Cupa Enache
26-07-2015, Sector 1
1 victorie
3 infrangeri

Grupa principala 1 3 meciuri
Grupa secundara 2 1 meci

Cupa TSO Otopeni
13-06-2015, Otopeni
0 victorii
4 infrangeri


Cupa Regina Maria
9-05-2015, Otopeni
2 victorii
2 infrangeri

Grupa secundara 4 1 meci

Cupa Daimon
26-04-2015, Sector 2
0 victorii
4 infrangeri


Cupa Elite
19-04-2015, Pantelimon
1 victorie
4 infrangeri

Grupa secundara 1 1 meci

Cupa AMG
28-03-2015, Sector 6
0 victorii
5 infrangeri