Loading...
Rares Rugina
Data nasterii: 25.05.2008
Nivel: Galben

Meciuri jucate: 344
Victorii: 270
Infrangeri: 74


Cupa Tecuci
23-09-2017, Tecuci
7 victorii
0 infrangeri

Locul I - individual

Cupa Tecuci
22-04-2017, Tecuci
6 victorii
1 infrangere

Locul 2 - individual
Sferturi 1 meci
Semifinale 1 meci
Finala 1 meci

Turneul campionilor
14-12-2016, Sector 2
7 victorii
2 infrangeri

Locul 3 - individual

Cupa ROT Tecuci
12-11-2016, Tecuci
7 victorii
0 infrangeri

Locul I - individual
Sferturi 1 meci
Semifinale 1 meci
Finala 1 meci

Cupa Barlad
3-09-2016, Barlad
7 victorii
0 infrangeri

Locul I - individual
Sferturi 1 meci
Semifinale 1 meci
Finala 1 meci

Cupa Tecuci
30-07-2016, Tecuci
8 victorii
0 infrangeri

Locul I - individual

Cupa Barlad
16-07-2016, Barlad
8 victorii
0 infrangeri

Locul I - individual


Cupa ROT
5-03-2016, Tecuci
8 victorii
0 infrangeri

Locul I - individual

Cupa Tecuci
21-02-2016, Tecuci
6 victorii
0 infrangeri

Locul I - individual

Cupa Focsani
20-02-2016, Focsani
6 victorii
0 infrangeri

Locul I - individual


Cupa Adjud
21-11-2015, Adjud
3 victorii
1 infrangere

Grupa principala 2 meciuri
Sferturi 1 meci
Semifinale 1 meci

Cupa Adjud
26-09-2015, Adjud
5 victorii
2 infrangeri

Locul I - individual
Sferturi 1 meci
Semifinale 1 meci
Finala 1 meci

Masters Super10
18-09-2015, Bistrita
1 victorie
3 infrangeri


Cupa Tecuci
22-08-2015, Tecuci
3 victorii
2 infrangeri

Locul I - individual
Grupa principala 3 meciuri
Semifinale 1 meci
Finala 1 meci

Super10 Cup Iasi
3-07-2015, Iasi
4 victorii
1 infrangere

Locul 2 - individual
Grupa principala 3 meciuri
Semifinale 1 meci
Finala 1 meci

Cupa Focsani
1-06-2015, Focsani
6 victorii
0 infrangeri

Locul I - individual

Cupa Bucuriei Barlad
23-05-2015, Barlad
4 victorii
1 infrangere

Locul 2 - individual
Grupa principala 2 meciuri
Sferturi 1 meci
Semifinale 1 meci
Finala 1 meci

Cupa DJST Vrancea
25-04-2015, Focsani
3 victorii
0 infrangeri

Locul I - individual
Grupa principala 3 meciuri

Winter Series Little Stars 2015
4-04-2015, Sector 3
2 victorii
4 infrangeri

Grupa secundara 4 1 meci
Rares Rugina 4 7 7
Cezar Bentzel   7 1 9

Cupa TCT
1-03-2015, Buzau
7 victorii
1 infrangere

Locul I - individual

Cupa Tenski
15-02-2015, Brasov
6 victorii
0 infrangeri

Locul I - individual
Grupa principala 2 3 meciuri
Grupa secundara 4 1 meci
- 1 meci

Cupa Barlad
7-02-2015, Barlad
8 victorii
0 infrangeri

Locul I - individual

Cupa TCT
24-01-2015, Buzau
5 victorii
0 infrangeri

Locul I - individual
Grupa principala 1 3 meciuri
Grupa secundara 1 1 meci

Cupa Craciunului
20-12-2014, Focsani
5 victorii
1 infrangere

Locul 2 - individual
Grupa principala 2 3 meciuri
Grupa secundara 4 1 meci
- 1 meci

Turneul Campionilor 2014
13-12-2014, Sector 2
3 victorii
2 infrangeri


Cupa Barlad
29-11-2014, Barlad
7 victorii
1 infrangere

Locul 2 - individual

Cupa Bucovina sustinuta de Itsy Bitsy
4-10-2014, Buzau
4 victorii
2 infrangeri

Locul 2 - individual
Grupa secundara 2 1 meci
- 1 meci

Cupa Bucovina sustinuta de Itsy Bitsy
20-09-2014, Brasov
7 victorii
1 infrangere

Locul I - individual
Grupa secundara 4 1 meci
- 1 meci
- 1 meci
- 1 meci

Cupa Barlad
13-09-2014, Barlad
6 victorii
0 infrangeri

Locul I - individual
Grupa principala 2 3 meciuri
Grupa secundara 4 1 meci
- 1 meci
- 1 meci

Cupa TCT
26-07-2014, Buzau
6 victorii
1 infrangere

Locul I - individual
Grupa secundara 2 1 meci
- 1 meci

Cupa Barlad
12-07-2014, Barlad
7 victorii
0 infrangeri

Locul I - individual
Grupa secundara 1 1 meci

Cupa Leo
22-06-2014, Iasi
5 victorii
2 infrangeri

Locul I - individual
Grupa secundara 2 1 meci
- 1 meci

Cupa TCT
14-06-2014, Buzau
6 victorii
2 infrangeri


Cupa Tecuci
8-06-2014, Tecuci
2 victorii
4 infrangeri

Grupa secundara 2 1 meci

Cupa Bucuriei - CSM Focsani 2007
1-06-2014, Focsani
5 victorii
1 infrangere

Locul 2 - individual
Grupa secundara 1 1 meci

Cupa Tecuci
4-05-2014, Tecuci
1 victorie
1 infrangere

Grupa principala 1 2 meciuri

Cupa Leo
27-04-2014, Iasi
5 victorii
1 infrangere

Locul 2 - individual
Grupa principala 1 3 meciuri
Grupa secundara 1 1 meci

Winter Series Little Stars 2014
5-04-2014, Sector 3
2 victorii
4 infrangeri

Grupa secundara 2 1 meci

Cupa TCT
8-03-2014, Buzau
5 victorii
1 infrangere

Locul I - individual
Grupa secundara 2 1 meci
- 1 meci

Cupa Edinvest
1-03-2014, Tecuci
5 victorii
0 infrangeri

Locul I - individual
Grupa principala 1 3 meciuri
Grupa secundara 1 1 meci

Cupa Viva
22-02-2014, Galati
8 victorii
0 infrangeri

Locul I - individual

Cupa Britrom
26-01-2014, Brasov
6 victorii
0 infrangeri

Locul I - individual
Grupa principala 1 3 meciuri
Grupa secundara 1 1 meci
- 1 meci

Cupa Ten Club Tenis
25-01-2014, Buzau
5 victorii
0 infrangeri

Locul I - individual

Cupa Lechner
21-12-2013, Brasov
5 victorii
2 infrangeri

Locul 2 - individual

Turneul Campionilor
14-12-2013, Sector 2
1 victorie
4 infrangeri


Cupa Viva
7-12-2013, Galati
2 victorii
2 infrangeri

Grupa principala 1 4 meciuri

Cupa Ten Club Tenis
23-11-2013, Buzau
4 victorii
1 infrangere

Locul 2 - individual
Grupa secundara 1 1 meci

Cupa Atlas
6-10-2013, Galati
2 victorii
3 infrangeri


Cupa Viva
21-09-2013, Galati
6 victorii
2 infrangeri

Locul 2 - individual

Cupa Edinvest
15-09-2013, Tecuci
5 victorii
1 infrangere

Locul I - individual
Grupa secundara 2 1 meci
- 1 meci


Cupa BUCOVINA
15-06-2013, Buzau
4 victorii
3 infrangeri


Cupa Edinvest
9-06-2013, Tecuci
1 victorie
4 infrangeri

Grupa secundara 1 1 meci