Loading...
Balint Balla
Data nasterii: 02.09.2005
Nivel: Verde

Meciuri jucate: 221
Victorii: 181
Infrangeri: 40


Masters Super10
18-09-2015, Bistrita
2 victorii
2 infrangeri


Cupa Bucovina sustinuta de Itsy Bitsy
21-06-2015, Cluj-Napoca
6 victorii
1 infrangere

Locul 2 - individual
Sferturi 1 meci
Semifinale 1 meci
Balint Balla   11 10
Carla Cucoli 9 1
Finala 1 meci

Cupa Tenski
22-03-2015, Brasov
4 victorii
1 infrangere


Cupa Dafora
7-03-2015, Medias
6 victorii
1 infrangere

Locul I - individual
Sferturi 1 meci
Semifinale 1 meci
Finala 1 meci

Turneul Campionilor 2014
13-12-2014, Sector 2
4 victorii
1 infrangere

Grupa secundara 8 1 meci
- 1 meci

Cupa Winner
30-11-2014, Brasov
8 victorii
0 infrangeri

Locul I - individual

Cupa Tenski
16-11-2014, Brasov
7 victorii
1 infrangere

Grupa secundara 8 1 meci
- 1 meci
- 1 meci

Cupa Winners
28-09-2014, Cluj-Napoca
6 victorii
0 infrangeri

Locul I - individual
Grupa principala 1 3 meciuri
Grupa secundara 1 1 meci
- 1 meci
- 1 meci

Cupa Winners
14-09-2014, Cluj-Napoca
5 victorii
2 infrangeri

Locul 2 - individual
Grupa principala 1 4 meciuri
Grupa secundara 3 1 meci
- 1 meci
- 1 meci

Cupa Bucovina sustinuta de Itsy Bitsy
6-07-2014, Cluj-Napoca
5 victorii
1 infrangere

- 1 meci
- 1 meci

Cupa Ste Cross
10-05-2014, Brasov
7 victorii
0 infrangeri

Locul I - individual
Grupa secundara 1 1 meci

Winter Series Little Stars 2014
5-04-2014, Sector 3
5 victorii
2 infrangeri

Grupa secundara 3 1 meci
- 1 meci

Cupa Marc Tenis
22-03-2014, Cluj-Napoca
5 victorii
0 infrangeri

Locul I - individual
Grupa principala 2 2 meciuri
Grupa secundara 3 1 meci
- 1 meci
- 1 meci

Cupa Tenski
9-03-2014, Brasov
4 victorii
2 infrangeri

Grupa secundara 4 1 meci
- 1 meci

Cupa Tenis Arena
2-03-2014, Brasov
7 victorii
0 infrangeri

Locul I - individual
Grupa secundara 1 1 meci
- 1 meci
- 1 meci

Turneul Campionilor
14-12-2013, Sector 2
7 victorii
2 infrangeri

Locul 3 - individual

Cupa Drive Tenis
1-12-2013, Ploiesti
5 victorii
1 infrangere

Locul 2 - individual
Grupa secundara 4 1 meci
- 1 meci

Cupa Ten Club Tenis
23-11-2013, Buzau
1 victorie
2 infrangeri

Grupa principala 2 2 meciuri
Grupa secundara 1 1 meci

Cupa Drive Tennis
15-09-2013, Ploiesti
5 victorii
1 infrangere

Locul I - individual
Grupa secundara 3 1 meci
- 1 meci

Cupa Winners
30-06-2013, Cluj-Napoca
8 victorii
0 infrangeri

Locul I - individual

Cupa BUCOVINA
15-06-2013, Brasov
4 victorii
3 infrangeri


Cupa UMF
9-06-2013, Targu Mures
7 victorii
1 infrangere

Locul I - individual
Grupa secundara 5 1 meci
- 1 meci
- 1 meci

Cupa Lechner
25-05-2013, Brasov
8 victorii
0 infrangeri

Locul I - individual

Cupa Tenski Sports
18-05-2013, Brasov
7 victorii
0 infrangeri

Locul I - individual
Grupa secundara 3 3 meciuri

Cupa Lechner Tennis School
10-03-2013, Brasov
7 victorii
0 infrangeri

Locul I - individual
Grupa secundara 1 1 meci
- 1 meci

Cupa Tenski Sports
17-02-2013, Brasov
6 victorii
1 infrangere

Locul 2 - individual
Grupa secundara 1 1 meci
- 1 meci

Cupa Pro As
16-12-2012, Sibiu
5 victorii
0 infrangeri

Locul I - individual
Grupa principala 1 3 meciuri
- 1 meci
- 1 meci


Cupa Tivoli
7-10-2012, Timisoara
6 victorii
0 infrangeri

Locul I - individual
Grupa secundara 2 1 meci

Cupa Pro As
30-09-2012, Sibiu
6 victorii
1 infrangere

Locul I - individual
Grupa principala 2 4 meciuri
Grupa secundara 4 1 meci
- 1 meci
- 1 meci

Cupa Erste Asset Management
23-09-2012, Targu Mures
8 victorii
2 infrangeri

Locul I - individual

Cupa Dafora
9-09-2012, Medias
4 victorii
0 infrangeri

Locul I - individual

Cupa Tenski Sport
17-06-2012, Brasov
4 victorii
3 infrangeri

Grupa secundara 2 1 meci
- 1 meci

Cupa UMF
20-05-2012, Targu Mures
1 victorie
4 infrangeri

Grupa secundara 3 1 meci