Loading...
Raul Condrea
Data nasterii: 21.02.2011
Nivel: Verde

Meciuri jucate: 206
Victorii: 143
Infrangeri: 63


Cupa Targu Mures
11-05-2019, Targu Mures
5 victorii
2 infrangeri

Locul I - individual
Grupa principala 4 meciuri
Sferturi 1 meci
Semifinale 1 meci
Finala 1 meci

Cupa Marc Tenis
4-05-2019, Cluj-Napoca
5 victorii
2 infrangeri

Locul 2 - individual

Cupa Bistrita
20-04-2019, Bistrita
0 victorii
0 infrangeri


Winter Series Little Stars
30-03-2019, Sector 2
3 victorii
3 infrangeri


Cupa Targu Mures
23-03-2019, Targu Mures
7 victorii
0 infrangeri

Locul I - individual
Grupa secundara 4 1 meci

Cupa Targu Mures
23-02-2019, Targu Mures
6 victorii
1 infrangere

Locul I - individual

Cupa Mos Craciun
22-12-2018, Targu Mures
8 victorii
1 infrangere

Locul I - individual
Castigator cu echipa Echipa B1

Turneul Campionilor 2018
8-12-2018, Pantelimon
7 victorii
2 infrangeri


Cupa Hoia
16-09-2018, Cluj-Napoca
5 victorii
2 infrangeri


Cupa Bistrita
8-09-2018, Bistrita
6 victorii
1 infrangere

Grupa secundara 4 1 meci

Cupa Targu Mures
1-09-2018, Targu Mures
4 victorii
3 infrangeri

Locul 2 - individual

Cupa Medias
5-05-2018, Medias
3 victorii
3 infrangeri

Grupa secundara 4 1 meci
- 1 meci

Cupa CSS Medias
10-03-2018, Medias
6 victorii
1 infrangere


Turneul Campionilor 2017
9-12-2017, Sector 2
4 victorii
3 infrangeri

Grupa secundara 2 1 meci
- 1 meci

Cupa CSS Medias
18-11-2017, Medias
5 victorii
2 infrangeri

Grupa secundara 3 1 meci
- 1 meci

Cupa Tenski Sports
21-10-2017, Brasov
7 victorii
0 infrangeri

Locul I - individual

Cupa Winners
23-09-2017, Cluj-Napoca
6 victorii
0 infrangeri

Locul I - individual

Cupa GS Tennis
16-09-2017, Bistrita
6 victorii
0 infrangeri

Locul I - individual

PLATINUM Cluj
9-07-2017, Cluj-Napoca
5 victorii
0 infrangeri

Locul I - individual
Grupa principala 1 3 meciuri
Grupa secundara 1 1 meci
- 1 meci

Cupa Dafora
20-05-2017, Medias
8 victorii
0 infrangeri

Locul I - individual
Grupa secundara 1 1 meci
- 1 meci

Cupa GS Tennis
13-05-2017, Bistrita
3 victorii
2 infrangeri

Locul 2 - individual

Cupa Pamira
7-05-2017, Sibiu
3 victorii
2 infrangeri

Locul 2 - individual
Grupa principala 1 3 meciuri
Grupa secundara 1 1 meci

Turneul Campionilor de Iarna 2016-2017
1-04-2017, Sector 3
1 victorie
4 infrangeri

Grupa secundara 1 1 meci

Cupa CSS Medias
25-03-2017, Medias
2 victorii
2 infrangeri

Grupa principala 1 2 meciuri
Grupa secundara 3 1 meci
- 1 meci

Cupa Hoia
25-02-2017, Cluj-Napoca
7 victorii
0 infrangeri

Locul I - individual
Grupa secundara 1 1 meci
- 1 meci
- 1 meci

Cupa TC Cluj
4-12-2016, Cluj-Napoca
5 victorii
2 infrangeri

Locul I - individual

Cupa Medias
19-11-2016, Medias
4 victorii
3 infrangeri

Grupa secundara 3 1 meci
- 1 meci
- 1 meci

Cupa Tenski
30-10-2016, Brasov
5 victorii
4 infrangeri


Cupa Pamira
15-10-2016, Sibiu
2 victorii
3 infrangeri

Grupa secundara 3 1 meci
- 1 meci

Cupa Dafora
25-06-2016, Medias
3 victorii
3 infrangeri


Cupa Winners Cluj
18-06-2016, Cluj-Napoca
0 victorii
4 infrangeri


Cupa Pamira
14-05-2016, Sibiu
1 victorie
4 infrangeri

Grupa secundara 4 1 meci

Cupa ProAS
21-02-2016, Sibiu
1 victorie
4 infrangeri

Grupa principala 1 4 meciuri
Grupa secundara 4 1 meci