Loading...
Eduard Iasnic
Data nasterii: 07.04.2006
Nivel: Verde

Meciuri jucate: 230
Victorii: 138
Infrangeri: 92


Cupa Regie
28-03-2015, Sector 6
1 victorie
3 infrangeri


Cupa Politehnica
21-03-2015, Sector 6
3 victorii
4 infrangeri


Cupa Joy
15-03-2015, Sector 6
0 victorii
2 infrangeri


Cupa Dinamo
21-02-2015, Sector 2
4 victorii
1 infrangere


Cupa Regie
14-02-2015, Sector 6
3 victorii
3 infrangeri

Locul 2 - individual
Sferturi 1 meci
Semifinale 1 meci
Finala 1 meci

Cupa Voinicelu
7-02-2015, Sector 2
4 victorii
3 infrangeri


Cupa Politehnica
24-01-2015, Sector 6
5 victorii
4 infrangeri

Locul 2 - individual

Turneul Campionilor 2014
13-12-2014, Sector 2
0 victorii
3 infrangeri


Cupa TSO
22-11-2014, Otopeni
7 victorii
2 infrangeri

Locul 2 - individual

Cupa Dinamo - Team Challenge
15-11-2014, Sector 2
2 victorii
5 infrangeri

Grupa principala 9 1 meci
Grupa secundara 1 2 meciuri

Cupa Tenski
2-11-2014, Brasov
4 victorii
2 infrangeri

Grupa secundara 1 1 meci
- 1 meci

Cupa AMG
18-10-2014, Sector 6
0 victorii
4 infrangeri


Cupa Regie
12-10-2014, Sector 6
6 victorii
2 infrangeri

Locul 2 - individual
Grupa secundara 2 1 meci
- 1 meci
- 1 meci

Cupa Dent Estet
4-10-2014, Sector 6
4 victorii
4 infrangeri


Cupa AMG
27-09-2014, Sector 6
4 victorii
1 infrangere


Cupa TSO
20-09-2014, Otopeni
4 victorii
2 infrangeri

Grupa secundara 1 1 meci
- 1 meci

Cupa Dent Estet sustinuta de Itsy Bitsy
6-09-2014, Sector 1
3 victorii
2 infrangeri


Cupa Dinamo
16-08-2014, Sector 2
4 victorii
1 infrangere

Locul 2 - individual
Grupa secundara 1 1 meci

Cupa RRA
2-08-2014, Sector 5
5 victorii
3 infrangeri

Locul I - individual

Super 10 Cup prezentat de Regina Maria
4-07-2014, Sector 6
6 victorii
1 infrangere


Cupa Dinamo
28-06-2014, Sector 2
7 victorii
1 infrangere


Cupa Daimon
21-06-2014, Sector 2
6 victorii
1 infrangere

Locul I - individual

Cupa TSO
8-06-2014, Otopeni
3 victorii
2 infrangeri

Grupa principala 1 3 meciuri
Grupa secundara 3 1 meci
- 1 meci

Cupa TC Prim
7-06-2014, Sector 1
6 victorii
1 infrangere

Locul 2 - individual

Cupa Bucuriei - Club Voinicelu
31-05-2014, Sector 3
7 victorii
0 infrangeri

Locul I - individual

Cupa Bucovina sustinuta de Itsy Bitsy
25-05-2014, Mamaia
7 victorii
2 infrangeri

Locul 2 - individual

Cupa Politehnica
17-05-2014, Sector 6
3 victorii
2 infrangeri


Cupa Dent Estet
10-05-2014, Otopeni
5 victorii
1 infrangere


Cupa Regie
3-05-2014, Sector 6
3 victorii
3 infrangeri


Cupa Enache
3-05-2014, Sector 1
3 victorii
3 infrangeri

Grupa secundara 1 1 meci
- 1 meci

Cupa Dentestet
26-04-2014, Sector 3
6 victorii
2 infrangeri


Cupa Dinamo
30-03-2014, Sector 2
1 victorie
4 infrangeri


Cupa Politehnica
29-03-2014, Sector 5
3 victorii
3 infrangeri

Grupa secundara 3 1 meci

Cupa TC Prim
8-03-2014, Sector 1
2 victorii
5 infrangeri


Cupa Tennis School Otopeni
1-03-2014, Otopeni
2 victorii
3 infrangeri

Grupa secundara 2 1 meci

Cupa AMG
7-12-2013, Sector 6
2 victorii
4 infrangeri


Cupa Tennis School Otopeni
23-11-2013, Otopeni
3 victorii
3 infrangeri

Grupa principala 3 3 meciuri
Grupa secundara 3 1 meci
- 2 meciuri