Grupa principala
6
meciuri
TURNEUL CAMPIONILOR 2022 - BUCURESTI
10-12-2022, Pantelimon
4 victorii
2 infrangeri
Locul 3 - individual
10-12-2022, Pantelimon
4 victorii
2 infrangeri
Locul 3 - individual
Grupa principala
3
meciuri
Sferturi
1
meci
Semifinale
1
meci
Finala
1
meci
Cupa LPS Constanta - REPROGRAMAT DUMINICA 25.09
25-09-2022, Constanta
8 victorii
0 infrangeri
Locul I - individual
25-09-2022, Constanta
8 victorii
0 infrangeri
Locul I - individual
Grupa principala
6
meciuri
Semifinale
1
meci
Finala
1
meci
Cupa LPS Constanta - reprogramat DUMINICA 04.09
4-09-2022, Constanta
6 victorii
2 infrangeri
Locul 2 - individual
4-09-2022, Constanta
6 victorii
2 infrangeri
Locul 2 - individual
Grupa principala
6
meciuri
Semifinale
1
meci
Finala
1
meci
Grupa principala
4
meciuri
Semifinale
1
meci
Finala
1
meci
Grupa principala
4
meciuri
Sferturi
1
meci
Semifinale
1
meci
Matei Petre | 11 |
Alex Iordache | 9 |
Finala
1
meci
Matei Petre | 10 |
Luca Munteanu | 2 |
Winter Series Little Stars - Campionii de iarna
26-03-2022, Pantelimon
5 victorii
1 infrangere
Locul I - individual
26-03-2022, Pantelimon
5 victorii
1 infrangere
Locul I - individual
Grupa principala
4
meciuri
Semifinale
1
meci
Finala
1
meci
Grupa principala
3
meciuri
Matei Petre | 10 |
Ciprian Adrian Popescu | 7 |
Matei Petre | 10 |
Bogdan Pirvu | 3 |
Matei Petre | 10 |
Stefan Cornea | 4 |
Sferturi
1
meci
Matei Petre | 10 |
Ayan Condrea | 2 |
Semifinale
1
meci
Matei Petre | 10 |
Stefan Cornea | 7 |
Finala
1
meci
Grupa principala
6
meciuri
Semifinale
1
meci
Finala
1
meci
Grupa principala
3
meciuri
Matei Petre | 4 | 7 | 10 |
Luca David Ardelean | 7 | 1 | 8 |
Matei Petre | 4 | 7 |
Andrei Tudor Secara | 7 | 9 |
Matei Petre | 3 | 3 |
Daniel Mitocaru | 7 | 7 |
Grupa principala
3
meciuri
Optimi
1
meci
Grupa principala
5
meciuri
Sferturi
1
meci
Grupa principala
3
meciuri
Sferturi
1
meci
Semifinale
1
meci
Finala
1
meci
Grupa principala
5
meciuri
Sferturi
1
meci
Semifinale
1
meci
Grupa principala
4
meciuri
Optimi
1
meci
Sferturi
1
meci
Semifinale
1
meci
Finala
1
meci
Grupa principala
3
meciuri
Sferturi
1
meci
Semifinale
1
meci
Finala
1
meci
Cupa Litoralului - reprogramat din 13 iunie
27-06-2021, Constanta
6 victorii
1 infrangere
Locul 2 - individual
27-06-2021, Constanta
6 victorii
1 infrangere
Locul 2 - individual
Grupa principala
4
meciuri
Sferturi
1
meci
Semifinale
1
meci
Finala
1
meci
Grupa principala
5
meciuri
Sferturi
1
meci
Semifinale
1
meci
Grupa principala
3
meciuri
Sferturi
1
meci
Semifinale
1
meci
Finala
1
meci
Grupa principala
4
meciuri
Optimi
1
meci
Grupa principala
4
meciuri
Sferturi
1
meci
Grupa principala
3
meciuri
Sferturi
1
meci
Semifinale
1
meci
Finala
1
meci
Grupa principala
4
meciuri
Sferturi
1
meci
Matei Petre | 10 |
David Laita | 2 |
Semifinale
1
meci
Finala
1
meci
Grupa principala
6
meciuri
Sferturi
1
meci
Semifinale
1
meci
Finala
1
meci
Grupa principala
4
meciuri
Matei Petre | 10 |
Andrei Griguta | 12 |
Matei Petre | 4 |
Alexandru Aflat | 10 |
Matei Petre | 10 |
Raul Chiriac | 3 |
Matei Petre | 10 |
Delia Andreea Traciu | 4 |
Semifinale
1
meci
Finala
1
meci
Grupa principala
3
meciuri
Sferturi
1
meci
Semifinale
1
meci
Finala
1
meci
Grupa principala
5
meciuri
Sferturi
1
meci
Semifinale
1
meci
Finala
1
meci
Grupa principala
4
meciuri
Sferturi
1
meci
Semifinale
1
meci
Finala
1
meci
Grupa principala
3
meciuri
Matei Petre | 10 |
Maria Rota | 2 |
Matei Petre | 10 |
Ingrid Alexandru | 5 |
Matei Petre | 10 |
Tudor Stefan Ardelean | 3 |
Sferturi
1
meci
Semifinale
1
meci
Matei Petre | 7 |
Alex Iordache | 10 |
Finala
1
meci
Grupa principala
4
meciuri
Sferturi
1
meci
Semifinale
1
meci
Finala
1
meci
Matei Petre | 9 |
Eric Bruma | 11 |
Grupa principala
4
meciuri
Matei Petre | 10 |
Albert Vlad | 4 |
Matei Petre | 10 |
Andrei Griguta | 5 |
Matei Petre | 10 |
Elena Daryela Preda | 6 |
Matei Petre | 10 |
Ioan Eduard Platon | 9 |
Semifinale
1
meci
Finala
1
meci
Grupa principala
4
meciuri
Sferturi
1
meci
Semifinale
1
meci
Finala
1
meci
Grupa principala
5
meciuri
Sferturi
1
meci
Semifinale
1
meci
Matei Petre | 9 |
Filip Balas | 10 |
Finala
1
meci
Grupa principala
4
meciuri
Sferturi
1
meci
Matei Petre | 10 |
Maria Rota | 3 |
Semifinale
1
meci
Finala
1
meci
Grupa principala
5
meciuri
Sferturi
1
meci
Semifinale
1
meci
Finala
1
meci
Grupa principala
4
meciuri
Sferturi
1
meci
Grupa principala
3
meciuri
Optimi
1
meci
Sferturi
1
meci
Grupa principala
7
meciuri
Semifinale
1
meci
Grupa principala
5
meciuri
Sferturi
1
meci
Matei Petre | 4 |
Erin Suliman | 10 |
Grupa principala
5
meciuri