Loading...
Elena Daryela Preda
Data nasterii: 10.05.2013
Nivel: Galben

Meciuri jucate: 701
Victorii: 423
Infrangeri: 278


Cupa Sincron Caracal
2-03-2024, Caracal
0 victorii
0 infrangeri


Cupa Fire Craiova
17-02-2024, Craiova
3 victorii
0 infrangeri

Locul I - individual

UPB Challenge
11-02-2024, Sector 6
2 victorii
2 infrangeri

Locul 3 - individual

Elite Challenge
4-02-2024, Pantelimon
3 victorii
2 infrangeri




Cupa Fox Tenis
25-11-2023, Sibiu
7 victorii
0 infrangeri

Locul I - individual

Cupa Nastase-Marica CHALLENGE
5-11-2023, Sector 1
6 victorii
1 infrangere

Locul I - individual

Cupa LPS Constanta
10-09-2023, Constanta
6 victorii
1 infrangere

Locul I - individual


Dobrich Cup
24-06-2023, Albena
5 victorii
2 infrangeri

Locul 2 - individual

Arc Pro - Challenge
18-06-2023, Sector 1
5 victorii
1 infrangere

Locul I - individual

Trofeul Maxifarma Buzau
17-06-2023, Buzau
3 victorii
2 infrangeri

Locul 3 - individual

PLATINUM BUCURESTI
10-06-2023, Sector 1
2 victorii
2 infrangeri


Cupa Roland Bucov
4-06-2023, Bucov
0 victorii
0 infrangeri



Cupa Tenis As
27-05-2023, Pitesti
5 victorii
0 infrangeri

Locul I - individual

Cupa FMTA
20-05-2023, Targu Jiu
4 victorii
2 infrangeri

Locul 3 - individual

Elite Challenge
7-05-2023, Pantelimon
3 victorii
0 infrangeri

Locul I - individual
Grupa principala 2 meciuri
Semifinale 1 meci

Cupa NFS
29-04-2023, Braila
0 victorii
4 infrangeri



Next Stage Trophy Constanta
8-04-2023, Constanta
3 victorii
4 infrangeri

Locul 4 - individual


Cupa TC Tecuci
18-03-2023, Tecuci
2 victorii
3 infrangeri

Locul 3 - individual

AVH Challenge
12-03-2023, Sector 2
5 victorii
1 infrangere

Locul I - individual


Elite Challenge
19-02-2023, Pantelimon
4 victorii
1 infrangere

Locul 3 - individual

AVH Challenge
5-02-2023, Sector 2
2 victorii
3 infrangeri

Locul 4 - individual

One Tennis Challenge
29-01-2023, Sector 1
4 victorii
0 infrangeri

Locul I - individual


Cupa AT Valcea
5-11-2022, Ramnicu Valcea
2 victorii
2 infrangeri


Cupa Roland Bucov
15-10-2022, Bucov
5 victorii
1 infrangere

Locul I - individual

Cupa Toamnei Tenski Sports
9-10-2022, Brasov
6 victorii
1 infrangere

Locul I - individual





PLATINUM BUCURESTI 2022
10-09-2022, Sector 1
0 victorii
3 infrangeri



PLATINUM CLUJ - ANULAT
3-09-2022, Cluj-Napoca
0 victorii
0 infrangeri



Cupa Marc Tenis
13-08-2022, Cluj-Napoca
1 victorie
3 infrangeri


Cupa Tenis Stanica
6-08-2022, Craiova
3 victorii
3 infrangeri

Locul 3 - individual

Cupa Tenis Bright
3-07-2022, Constanta
2 victorii
3 infrangeri



Cupa Ten Club Tenis
19-06-2022, Buzau
4 victorii
1 infrangere

Locul 2 - individual

Cupa AMS - reprogramat din 11.06
18-06-2022, Galati
3 victorii
2 infrangeri

Locul 2 - individual

Cupa CB Tennis - Reprogramat din 28.05
4-06-2022, Timisoara
3 victorii
1 infrangere

Locul 2 - individual

Cupa Tenis Bright
22-05-2022, Constanta
2 victorii
3 infrangeri



Cupa Ramnicului
9-04-2022, Ramnicu Valcea
4 victorii
2 infrangeri

Locul 3 - individual

Cupa ROT Tecuci
2-04-2022, Tecuci
8 victorii
0 infrangeri

Locul I - individual

Winter Series Little Stars - Campionii de iarna
26-03-2022, Pantelimon
4 victorii
2 infrangeri

Locul 2 - individual


Cupa Elite Tenis
26-02-2022, Pantelimon
4 victorii
1 infrangere

Locul 2 - individual


Cupa Scolii de Tenis Masters
5-02-2022, Sector 3
5 victorii
1 infrangere

Locul 2 - individual

Cupa TC Tecuci
22-01-2022, Tecuci
1 victorie
0 infrangeri

Locul I - individual
Finala 1 meci


New year by Elite
8-01-2022, Pantelimon
2 victorii
2 infrangeri


Cupa Craciunului la Nitech
18-12-2021, Sector 1
5 victorii
1 infrangere

Locul 3 - individual


Cupa Champion
11-12-2021, Sector 1
3 victorii
2 infrangeri

Locul 3 - individual
Sferturi 1 meci
Semifinale 1 meci

Cupa Scolii de Tenis Masters
5-12-2021, Sector 3
5 victorii
1 infrangere

Locul I - individual

TURNEUL CAMPIONILOR BUCURESTI
4-12-2021, Pantelimon
1 victorie
4 infrangeri


Cupa Elite
13-11-2021, Pantelimon
4 victorii
1 infrangere

Locul I - individual


Cupa Champion
31-10-2021, Sector 1
5 victorii
1 infrangere

Locul 3 - individual

Cupa de toamna TCT Buzau
22-10-2021, Buzau
3 victorii
2 infrangeri

Locul 3 - individual

PLATINUM PITESTI
9-10-2021, Pitesti
3 victorii
2 infrangeri

Locul 3 - individual
Grupa principala 2 meciuri
Sferturi 1 meci