Loading...
Elena Daryela Preda
Data nasterii: 10.05.2013
Nivel: Verde

Meciuri jucate: 555
Victorii: 328
Infrangeri: 227


AVH Challenge
5-02-2023, Sector 2
0 victorii
0 infrangeri


One Tennis Challenge
29-01-2023, Sector 1
0 victorii
0 infrangeri



Cupa AT Valcea
5-11-2022, Ramnicu Valcea
2 victorii
2 infrangeri


Cupa Roland Bucov
15-10-2022, Bucov
5 victorii
1 infrangere

Locul I - individual

Cupa Toamnei Tenski Sports
9-10-2022, Brasov
6 victorii
1 infrangere

Locul I - individual





PLATINUM BUCURESTI 2022
10-09-2022, Sector 1
0 victorii
3 infrangeri



PLATINUM CLUJ - ANULAT
3-09-2022, Cluj-Napoca
0 victorii
0 infrangeri



Cupa Marc Tenis
13-08-2022, Cluj-Napoca
1 victorie
3 infrangeri


Cupa Tenis Stanica
6-08-2022, Craiova
3 victorii
3 infrangeri

Locul 3 - individual

Cupa Tenis Bright
3-07-2022, Constanta
2 victorii
3 infrangeri



Cupa Ten Club Tenis
19-06-2022, Buzau
4 victorii
1 infrangere

Locul 2 - individual

Cupa AMS - reprogramat din 11.06
18-06-2022, Galati
3 victorii
2 infrangeri

Locul 2 - individual

Cupa CB Tennis - Reprogramat din 28.05
4-06-2022, Timisoara
3 victorii
1 infrangere

Locul 2 - individual

Cupa Tenis Bright
22-05-2022, Constanta
2 victorii
3 infrangeri



Cupa Ramnicului
9-04-2022, Ramnicu Valcea
4 victorii
2 infrangeri

Locul 3 - individual

Cupa ROT Tecuci
2-04-2022, Tecuci
8 victorii
0 infrangeri

Locul I - individual

Winter Series Little Stars - Campionii de iarna
26-03-2022, Pantelimon
4 victorii
2 infrangeri

Locul 2 - individual


Cupa Elite Tenis
26-02-2022, Pantelimon
4 victorii
1 infrangere

Locul 2 - individual


Cupa Scolii de Tenis Masters
5-02-2022, Sector 3
5 victorii
1 infrangere

Locul 2 - individual

Cupa TC Tecuci
22-01-2022, Tecuci
1 victorie
0 infrangeri

Locul I - individual
Grupa secundara 1 1 meci


New year by Elite
8-01-2022, Pantelimon
2 victorii
2 infrangeri


Cupa Craciunului la Nitech
18-12-2021, Sector 1
5 victorii
1 infrangere

Locul 3 - individual


Cupa Champion
11-12-2021, Sector 1
3 victorii
2 infrangeri

Locul 3 - individual

Cupa Scolii de Tenis Masters
5-12-2021, Sector 3
5 victorii
1 infrangere

Locul I - individual

TURNEUL CAMPIONILOR BUCURESTI
4-12-2021, Pantelimon
1 victorie
4 infrangeri


Cupa Elite
13-11-2021, Pantelimon
4 victorii
1 infrangere

Locul I - individual


Cupa Champion
31-10-2021, Sector 1
5 victorii
1 infrangere

Locul 3 - individual

Cupa de toamna TCT Buzau
22-10-2021, Buzau
3 victorii
2 infrangeri

Locul 3 - individual

PLATINUM PITESTI
9-10-2021, Pitesti
3 victorii
2 infrangeri

Locul 3 - individual

Cupa MY WISHES
11-09-2021, Giurgiu
6 victorii
1 infrangere

Locul I - individual

PLATINUM CONSTANTA
4-09-2021, Constanta
4 victorii
2 infrangeri


Cupa Elite Tenis
28-08-2021, Pantelimon
4 victorii
2 infrangeri






Cupa AS Tenis
10-07-2021, Pitesti
7 victorii
1 infrangere

Locul I - individual

Cupa Racheta Campionilor
19-06-2021, Pitesti
5 victorii
1 infrangere

Locul 2 - individual


Cupa Tenski Sports
30-05-2021, Brasov
6 victorii
0 infrangeri

Locul I - individual

Cupa Elite Tenis
29-05-2021, Targu Jiu
5 victorii
3 infrangeri

Locul 2 - individual

Cupa Bright Tennis
23-05-2021, Constanta
5 victorii
0 infrangeri

Locul I - individual
Grupa secundara 1 1 meci
- 1 meci

Cupa ROT
16-05-2021, Tecuci
5 victorii
2 infrangeri

Locul 2 - individual

Cupa TCT
15-05-2021, Buzau
6 victorii
0 infrangeri

Locul I - individual

Cupa Elite Tenis
8-05-2021, Pantelimon
4 victorii
3 infrangeri


Cupa Tridex Sport
24-04-2021, Botosani
6 victorii
1 infrangere

Locul 2 - individual





Cupa Champion
20-03-2021, Sector 1
0 victorii
4 infrangeri


Cupa Tenis Prim
13-03-2021, Sector 1
5 victorii
2 infrangeri

Locul 2 - individual


Cupa Iasiului
27-02-2021, Iasi
4 victorii
3 infrangeri