Loading...
Alexandru Scalat
Data nasterii: 15.09.2012
Nivel: Portocaliu

Meciuri jucate: 320
Victorii: 180
Infrangeri: 140



Cupa Nitech Sport
15-05-2021, Sector 1
3 victorii
2 infrangeri

Grupa secundara 3 1 meci
- 1 meci

Cupa Nitech Sport
24-04-2021, Sector 1
6 victorii
1 infrangere

Locul I - individual

Turneul Campionilor de iarna 2020-2021
3-04-2021, Sector 1
0 victorii
4 infrangeri


Cupa Nitech Sport
27-03-2021, Sector 1
2 victorii
3 infrangeri


Cupa Tenis Prim
13-03-2021, Sector 1
2 victorii
2 infrangeri

Grupa secundara 3 1 meci

Cupa Nitech Sport
6-03-2021, Sector 1
6 victorii
0 infrangeri

Locul I - individual
Grupa secundara 1 1 meci
- 1 meci

Cupa Tenis Prim
20-02-2021, Sector 1
3 victorii
3 infrangeri


Cupa Tenis Prim
30-01-2021, Sector 1
3 victorii
5 infrangeri


Cupa Elite Tenis
23-01-2021, Pantelimon
7 victorii
1 infrangere

Locul 2 - individual

Cupa Elite Tenis
19-12-2020, Pantelimon
5 victorii
2 infrangeri

Locul 2 - individual



Cupa Hard Work
5-12-2020, Sector 6
5 victorii
2 infrangeri

Locul 2 - individual

Cupa Nitech
28-11-2020, Sector 1
3 victorii
5 infrangeri


Cupa TCDT
21-11-2020, Sector 6
5 victorii
1 infrangere

Locul 2 - individual

Cupa Tenis Prim
21-11-2020, Sector 1
3 victorii
4 infrangeri


Cupa de toamna Tenski Sports
15-11-2020, Brasov
7 victorii
0 infrangeri

Locul I - individual


Cupa Nitech
17-10-2020, Sector 1
5 victorii
3 infrangeri


Elite Tenis
26-09-2020, Pantelimon
2 victorii
4 infrangeri


PLATINUM BUCURESTI
19-09-2020, Sector 1
1 victorie
4 infrangeri


Cupa Eliade ARD
25-01-2020, Sector 6
3 victorii
0 infrangeri

Locul I - individual

Cupa Nitech
21-12-2019, Sector 1
5 victorii
1 infrangere

Locul I - individual
Grupa secundara 1 3 meciuri
- 1 meci
- 1 meci

Cupa Tenis Prim
14-12-2019, Sector 1
8 victorii
0 infrangeri

Locul I - individual


Cupa Hard Work
30-11-2019, Sector 6
7 victorii
0 infrangeri

Locul I - individual

Cupa AMG
23-11-2019, Sector 6
6 victorii
1 infrangere


Cupa Vine Iarna la Brasov
10-11-2019, Brasov
8 victorii
1 infrangere

Locul 2 - individual

Cupa Nitech
2-11-2019, Sector 1
3 victorii
2 infrangeri

Grupa principala 2 3 meciuri
Grupa secundara 3 1 meci

Cupa Elite Pantelimon
26-10-2019, Pantelimon
2 victorii
3 infrangeri



Cupa Tenis Prim
28-09-2019, Sector 1
3 victorii
3 infrangeri


PLATINUM Bucuresti
14-09-2019, Sector 1
2 victorii
2 infrangeri


Cupa Nitech Sport
17-08-2019, Sector 1
4 victorii
2 infrangeri

Locul 2 - individual

Cupa Elite Pantelimon
10-08-2019, Pantelimon
5 victorii
1 infrangere

Locul 2 - individual

Dreamers Challenge
27-07-2019, Sector 1
4 victorii
3 infrangeri

Locul 2 - individual

Cupa Tenis Bright
21-07-2019, Constanta
7 victorii
0 infrangeri

Locul I - individual

Cupa AMG
29-06-2019, Sector 6
3 victorii
2 infrangeri

Locul 2 - individual
Grupa secundara 2 1 meci


Cupa Tenski Sports
23-06-2019, Brasov
6 victorii
1 infrangere

Locul I - individual


Cupa Olimpia
8-06-2019, Sector 2
3 victorii
3 infrangeri


Cupa Nitech Sport
8-06-2019, Sector 1
4 victorii
3 infrangeri

Locul 2 - individual

Cupa Tenis Prim
2-06-2019, Sector 1
0 victorii
4 infrangeri

Grupa secundara 1 1 meci

Cupa Brasovului (Teren Tenis Gara)
26-05-2019, Brasov
0 victorii
0 infrangeri


Cupa Elite Pantelimon
25-05-2019,
1 victorie
5 infrangeri

Grupa secundara 1 1 meci
- 1 meci

Cupa Olimpia
18-05-2019, Sector 2
0 victorii
4 infrangeri


Cupa Elite Tenis
20-04-2019, Pantelimon
1 victorie
3 infrangeri

Grupa secundara 2 1 meci

Cupa Hard Work
13-04-2019, Sector 6
1 victorie
3 infrangeri

Grupa secundara 2 1 meci



Cupa AMG
23-02-2019, Sector 2
0 victorii
4 infrangeri