Grupa principala
3
meciuri
Grupa principala
5
meciuri
Sferturi
1
meci
Semifinale
2
meciuri
Finala
1
meci
Andrei Oancea | 10 |
Luca Stroe | 1 |
Grupa principala
4
meciuri
Semifinale
2
meciuri
Finala
1
meci
Grupa principala
5
meciuri
Semifinale
2
meciuri
Finala
1
meci
Grupa principala
5
meciuri
Sferturi
1
meci
Semifinale
1
meci
Grupa principala
4
meciuri
Semifinale
2
meciuri
Finala
1
meci
Grupa principala
4
meciuri
Semifinale
1
meci
Finala
2
meciuri
Grupa principala
6
meciuri
Sferturi
1
meci
Semifinale
1
meci
Finala
1
meci
Grupa principala
4
meciuri
Sferturi
1
meci
Grupa principala
5
meciuri
Sferturi
1
meci
Grupa principala
5
meciuri
Sferturi
1
meci
Semifinale
1
meci
Grupa principala
4
meciuri
Sferturi
1
meci
Semifinale
1
meci
Finala
1
meci
Andrei Oancea | 8 |
Mihai Ghetu | 10 |
Grupa principala
4
meciuri
Sferturi
1
meci
Semifinale
1
meci
Finala
1
meci
Grupa principala
5
meciuri
Sferturi
1
meci
Grupa principala
6
meciuri
Sferturi
1
meci
Semifinale
1
meci
Finala
1
meci
Grupa principala
5
meciuri
Cupa Altius
9-10-2010, Sector 1
6 victorii
0 infrangeri
Locul I - individual
Castigator cu echipa Echipa A1
9-10-2010, Sector 1
6 victorii
0 infrangeri
Locul I - individual
Castigator cu echipa Echipa A1
Grupa principala
5
meciuri
Finala
1
meci
Grupa principala
5
meciuri
Sferturi
1
meci
Semifinale
1
meci
Grupa principala
6
meciuri
Finala
1
meci
Andrei Oancea | 10 | 10 |
Diana Iacob | 2 | 6 |
Cupa Al Body
12-09-2010, Sector 1
5 victorii
0 infrangeri
Locul I - individual
Castigator cu echipa Echipa B1
12-09-2010, Sector 1
5 victorii
0 infrangeri
Locul I - individual
Castigator cu echipa Echipa B1
Grupa principala
4
meciuri
Finala
1
meci
Andrei Oancea | 10 | 10 |
Mihai Ghetu | 3 | 2 |
Grupa principala
6
meciuri
Finala
1
meci
Andrei Oancea | 10 | 8 | 6 |
Diana Iacob | 7 | 10 | 10 |
Grupa principala
4
meciuri
Finala
3
meciuri
Cupa RH Printing
29-08-2010, Sector 2
5 victorii
1 infrangere
Locul 2 - individual
Castigator cu echipa Echipa B1
29-08-2010, Sector 2
5 victorii
1 infrangere
Locul 2 - individual
Castigator cu echipa Echipa B1
Grupa principala
5
meciuri
Finala
1
meci
Andrei Oancea | 7 |
Diana Iacob | 10 |
Grupa principala
5
meciuri
Finala
2
meciuri
Andrei Oancea | 10 |
Tudor Oprescu | 8 |
Andrei Oancea | 8 |
Diana Iacob | 10 |
Cupa Altius
21-08-2010, Sector 1
4 victorii
0 infrangeri
Locul I - individual
Castigator cu echipa Echipa B1
21-08-2010, Sector 1
4 victorii
0 infrangeri
Locul I - individual
Castigator cu echipa Echipa B1
Grupa principala
3
meciuri
Andrei Oancea | 7 | 7 |
Alessandra Maria Leamy | 0 | 1 |
Andrei Oancea | 7 | 3 | 7 |
Diana Iacob | 5 | 7 | 5 |
Andrei Oancea | 7 | 7 |
Ana Scanteianu | 1 | 0 |
Finala
1
meci
Andrei Oancea | 7 | 7 |
Andrei Mihai Bejanaru | 4 | 4 |
Cupa BCR Asigurari de Viata
7-07-2010, Sector 6
5 victorii
2 infrangeri
Locul 2 - individual
Castigator cu echipa Echipa C1
7-07-2010, Sector 6
5 victorii
2 infrangeri
Locul 2 - individual
Castigator cu echipa Echipa C1
Grupa principala
4
meciuri
Finala
3
meciuri
Grupa principala
3
meciuri
Finala
3
meciuri
Grupa principala
3
meciuri
Finala
2
meciuri
Cupa BCR
6-06-2010, Sector 6
4 victorii
0 infrangeri
Locul I - individual
Castigator cu echipa Echipa A1
6-06-2010, Sector 6
4 victorii
0 infrangeri
Locul I - individual
Castigator cu echipa Echipa A1
Grupa principala
4
meciuri