Grupa principala
5
meciuri
Sferturi
1
meci
Semifinale
1
meci
Finala
1
meci
Grupa principala
4
meciuri
Simona Ogescu | 10 |
Maria Sara Popa | 6 |
Simona Ogescu | 10 |
Alexandra-Maria Basarim | 6 |
Simona Ogescu | 10 |
S B | 5 |
Simona Ogescu | 10 |
Alexandru Radu | 7 |
Semifinale
2
meciuri
Finala
1
meci
Grupa principala
5
meciuri
Sferturi
1
meci
Semifinale
1
meci
Finala
1
meci
Grupa principala
5
meciuri
Semifinale
2
meciuri
Grupa principala
5
meciuri
Semifinale
2
meciuri
Grupa principala
6
meciuri
Semifinale
2
meciuri
Finala
1
meci
Grupa principala
6
meciuri
Sferturi
1
meci
Grupa principala
5
meciuri
Semifinale
2
meciuri
Finala
1
meci
Grupa principala
6
meciuri
Semifinale
2
meciuri
Finala
1
meci
Grupa principala
6
meciuri
Semifinale
1
meci
Finala
1
meci
Grupa principala
5
meciuri
Semifinale
1
meci
Finala
1
meci
Simona Ogescu | 10 | 10 |
Arwen Beatrix Costache | 4 | 6 |
Grupa principala
6
meciuri
Sferturi
1
meci
Finala
1
meci
Grupa principala
5
meciuri
Semifinale
1
meci
Finala
1
meci
Grupa principala
4
meciuri
Semifinale
1
meci
Finala
1
meci
Grupa principala
4
meciuri
Sferturi
1
meci
Semifinale
1
meci
Cupa Erste Asset Management
24-07-2011, Sector 3
8 victorii
0 infrangeri
Locul I - individual
Castigator cu echipa Echipa B1
24-07-2011, Sector 3
8 victorii
0 infrangeri
Locul I - individual
Castigator cu echipa Echipa B1
Grupa principala
6
meciuri
Sferturi
1
meci
Finala
1
meci
Grupa principala
5
meciuri
Finala
2
meciuri
Cupa Erste Asset Management
19-06-2011, Sector 2
6 victorii
1 infrangere
Locul I - individual
Castigator cu echipa Echipa B1
19-06-2011, Sector 2
6 victorii
1 infrangere
Locul I - individual
Castigator cu echipa Echipa B1
Grupa principala
5
meciuri
Semifinale
1
meci
Finala
1
meci
Grupa principala
5
meciuri
Finala
2
meciuri
Cupa BCR
5-06-2011, Sector 6
4 victorii
2 infrangeri
Locul 2 - individual
Castigator cu echipa Echipa B1
5-06-2011, Sector 6
4 victorii
2 infrangeri
Locul 2 - individual
Castigator cu echipa Echipa B1
Grupa principala
4
meciuri
Semifinale
1
meci
Finala
1
meci
Cupa BCR
4-06-2011, Buzau
6 victorii
0 infrangeri
Locul I - individual
Castigator cu echipa Echipa B1
4-06-2011, Buzau
6 victorii
0 infrangeri
Locul I - individual
Castigator cu echipa Echipa B1
Grupa principala
4
meciuri
Semifinale
1
meci
Finala
1
meci
Cupa BCR
29-05-2011, Brasov
6 victorii
0 infrangeri
Locul I - individual
Castigator cu echipa Echipa C1
29-05-2011, Brasov
6 victorii
0 infrangeri
Locul I - individual
Castigator cu echipa Echipa C1
Grupa principala
4
meciuri
Finala
2
meciuri
Cupa Burak Toys
22-05-2011, Sector 3
6 victorii
1 infrangere
Locul I - individual
Castigator cu echipa Echipa A1
22-05-2011, Sector 3
6 victorii
1 infrangere
Locul I - individual
Castigator cu echipa Echipa A1
Grupa principala
5
meciuri
Semifinale
1
meci
Finala
1
meci
Grupa principala
5
meciuri