Grupa principala
4
meciuri
Grupa principala
5
meciuri
Sferturi
1
meci
Grupa principala
3
meciuri
Sferturi
1
meci
Semifinale
1
meci
Grupa principala
4
meciuri
Sferturi
1
meci
Grupa principala
6
meciuri
Sferturi
1
meci
Semifinale
1
meci
Grupa principala
6
meciuri
Sferturi
1
meci
Grupa principala
5
meciuri
Sferturi
1
meci
Grupa principala
4
meciuri
Sferturi
1
meci
Grupa principala
5
meciuri
Sferturi
1
meci
Semifinale
1
meci
Grupa principala
3
meciuri
Sferturi
1
meci
Grupa principala
3
meciuri
Sferturi
1
meci
Finala
1
meci
Grupa principala
5
meciuri
Sferturi
1
meci
Semifinale
1
meci
Grupa principala
5
meciuri
Sferturi
1
meci
Semifinale
1
meci
Grupa principala
4
meciuri
Sferturi
2
meciuri
Semifinale
1
meci
Finala
1
meci
Grupa principala
5
meciuri
Grupa principala
5
meciuri
Semifinale
2
meciuri
Grupa principala
5
meciuri
Grupa principala
6
meciuri
Semifinale
1
meci
Grupa principala
5
meciuri
Semifinale
2
meciuri
Grupa principala
5
meciuri
Grupa principala
6
meciuri
Sferturi
1
meci
Grupa principala
6
meciuri
Sferturi
2
meciuri
Grupa principala
6
meciuri
Semifinale
1
meci
Grupa principala
4
meciuri
Semifinale
2
meciuri
Grupa principala
5
meciuri
Sferturi
1
meci
Grupa principala
6
meciuri
Semifinale
1
meci
Grupa principala
5
meciuri
Semifinale
1
meci
Grupa principala
4
meciuri
Semifinale
1
meci
Grupa principala
5
meciuri
Sferturi
1
meci
Grupa principala
5
meciuri
Semifinale
1
meci
Grupa principala
5
meciuri
Finala
2
meciuri
Grupa principala
6
meciuri
Sferturi
1
meci
Cupa BCR Asigurari
26-06-2011,
6 victorii
0 infrangeri
Locul I - individual
Castigator cu echipa Echipa B1
26-06-2011,
6 victorii
0 infrangeri
Locul I - individual
Castigator cu echipa Echipa B1
Grupa principala
4
meciuri
Semifinale
1
meci
Finala
1
meci
Cupa Erste Asset Management
19-06-2011, Sector 2
5 victorii
2 infrangeri
Locul 2 - individual
Castigator cu echipa Echipa B1
19-06-2011, Sector 2
5 victorii
2 infrangeri
Locul 2 - individual
Castigator cu echipa Echipa B1
Grupa principala
5
meciuri
Semifinale
1
meci
Finala
1
meci
Cupa BCR
5-06-2011, Sector 6
6 victorii
0 infrangeri
Locul I - individual
Castigator cu echipa Echipa B1
5-06-2011, Sector 6
6 victorii
0 infrangeri
Locul I - individual
Castigator cu echipa Echipa B1
Grupa principala
4
meciuri
Semifinale
1
meci
Finala
1
meci
Grupa principala
5
meciuri
Semifinale
1
meci
Grupa principala
4
meciuri
Semifinale
1
meci
Finala
1
meci
Grupa principala
4
meciuri
Finala
1
meci
Cupa Erste Asset Management
27-11-2010, Campulung
7 victorii
0 infrangeri
Locul I - individual
Castigator cu echipa Echipa A1
27-11-2010, Campulung
7 victorii
0 infrangeri
Locul I - individual
Castigator cu echipa Echipa A1
Grupa principala
6
meciuri
Finala
1
meci
Cupa Erste Asset Management
20-11-2010, Pitesti
6 victorii
0 infrangeri
Locul I - individual
Castigator cu echipa Echipa C1
20-11-2010, Pitesti
6 victorii
0 infrangeri
Locul I - individual
Castigator cu echipa Echipa C1
Grupa principala
4
meciuri
Finala
2
meciuri
Grupa principala
4
meciuri
Finala
2
meciuri
Grupa principala
4
meciuri
Grupa principala
4
meciuri
Cupa RH Printing
29-08-2010, Sector 2
5 victorii
0 infrangeri
Locul I - individual
Castigator cu echipa Echipa A1
29-08-2010, Sector 2
5 victorii
0 infrangeri
Locul I - individual
Castigator cu echipa Echipa A1
Grupa principala
3
meciuri
Finala
2
meciuri
Grupa principala
3
meciuri
Finala
1
meci
Cupa BCR
8-08-2010, Sector 4
6 victorii
0 infrangeri
Locul I - individual
Castigator cu echipa Echipa B1
8-08-2010, Sector 4
6 victorii
0 infrangeri
Locul I - individual
Castigator cu echipa Echipa B1
Grupa principala
5
meciuri
Finala
1
meci
Cupa BCR
14-07-2010, Sector 2
2 victorii
1 infrangere
Locul 2 - individual
Castigator cu echipa Echipa B1
14-07-2010, Sector 2
2 victorii
1 infrangere
Locul 2 - individual
Castigator cu echipa Echipa B1
Grupa principala
2
meciuri
Finala
1
meci
Cupa BCR Asigurari de Viata
7-07-2010, Sector 6
3 victorii
1 infrangere
Locul 2 - individual
Castigator cu echipa Echipa B1
7-07-2010, Sector 6
3 victorii
1 infrangere
Locul 2 - individual
Castigator cu echipa Echipa B1
Grupa principala
3
meciuri
Finala
1
meci
Eleni Ioannidis Damian | 10 | 0 | 5 |
Theodor Emil Paraschiv | 6 | 10 | 10 |
Cupa Noriel
27-06-2010, Sector 1
4 victorii
2 infrangeri
Locul 2 - individual
Castigator cu echipa Echipa A1
27-06-2010, Sector 1
4 victorii
2 infrangeri
Locul 2 - individual
Castigator cu echipa Echipa A1
Grupa principala
6
meciuri
Eleni Ioannidis Damian | 10 |
Alexandru Dumitru Banica | 4 |
Eleni Ioannidis Damian | 10 |
Nicusor Stefan Mitoiu | 3 |
Eleni Ioannidis Damian | 10 |
Theodor Emil Paraschiv | 3 |
Eleni Ioannidis Damian | 6 |
Luca Cristian Tarta Arsene | 10 |
Eleni Ioannidis Damian | 7 |
Alexandru Hociota | 10 |
Eleni Ioannidis Damian | 10 |
Sofia Sanziana Ivan | 5 |
Grupa principala
3
meciuri
Finala
4
meciuri
Grupa principala
4
meciuri
Grupa principala
5
meciuri
Grupa principala
3
meciuri
Finala
2
meciuri