Loading...
Cupa Elite Tenis
Data: 15.12.2018 - 16.12.2018
Locatie: Elite Tenis Club, Pantelimon, Ilfov
Pentru nivelul: Rosu,Portocaliu,Portocaliu,Verde,Verde
Cupa Arad
Data: 16.12.2018
Locatie: CS Intersport Arad, Arad, Arad
Pentru nivelul: Rosu,Portocaliu,Verde
Cupa Tenis Prim
Data: 22.12.2018 - 23.12.2018
Locatie: CS Tenis Prim, Sector 1, Bucuresti
Pentru nivelul: Rosu,Portocaliu,Portocaliu,Verde,Verde
Cupa Mos Craciun
Data: 22.12.2018
Locatie: Baza sportiva Forza, Targu Mures, Mures
Pentru nivelul: Rosu,Portocaliu,Verde
Maria Alexandrescu
Fata, 9 ani
Sector 1, Bucuresti
Data inscrierii: 11 Decembrie
Miruna Capraru
Fata, 9 ani
Tecuci, Galati
Data inscrierii: 11 Decembrie
Georgescu Stefan
Baiat, 8 ani
Campina, Prahova
Data inscrierii: 10 Decembrie
Sofia Sandu
Fata, 7 ani
Constanta, Constanta
Data inscrierii: 1 Decembrie
Maria Alexandra Otetea
Fata, 7 ani
Sector 2, Bucuresti
Data inscrierii: 28 Noiembrie
Emine Calit
Fata, 9 ani
Sector 6, Bucuresti
Data inscrierii: 26 Noiembrie
Andrei Matyezuc
Baiat, 6 ani
Sector 5, Bucuresti
Data inscrierii: 26 Noiembrie
Giulia Caravan
Fata, 9 ani
Oradea, Bihor
Data inscrierii: 26 Noiembrie
Zamfir Luiza Cristina
Fata, 9 ani
Sector 6, Bucuresti
Data inscrierii: 24 Noiembrie
Tudor Penciu
Baiat, 6 ani
Sector 4, Bucuresti
Data inscrierii: 23 Noiembrie
Alexandru Ioan Scheferis
Baiat, 7 ani
Sector 6, Bucuresti
Data inscrierii: 23 Noiembrie
Andrei Sobache
Baiat, 10 ani
Resita, Caras Severin
Data inscrierii: 22 Noiembrie
Ian Radian
Fata, 9 ani
Sector 2, Bucuresti
Data inscrierii: 22 Noiembrie
Andrei Popescu
Baiat, 8 ani
Sector 2, Bucuresti
Data inscrierii: 21 Noiembrie
Alexandra Muji
Fata, 5 ani
Targu Mures, Mures
Data inscrierii: 21 Noiembrie
Adrian Muji
Baiat, 7 ani
Targu Mures, Mures
Data inscrierii: 21 Noiembrie
Nicolas-Adrian Godinac
Baiat, 8 ani
Sector 3, Bucuresti
Data inscrierii: 21 Noiembrie
Robert Vilcu
Baiat, 7 ani
Alexandria, Teleorman
Data inscrierii: 20 Noiembrie
Sonia Tusaliu
Fata, 7 ani
Craiova, Dolj
Data inscrierii: 20 Noiembrie
Elena Natalia Nichita
Fata, 6 ani
Stefanesti, Arges
Data inscrierii: 20 Noiembrie
Andra Vasiu
Fata, 9 ani
Sector 6, Bucuresti
Data inscrierii: 19 Noiembrie
Eva Maria Barsan
Fata, 8 ani
Sector 6, Bucuresti
Data inscrierii: 19 Noiembrie
Alexandru Dragnea
Baiat, 10 ani
Sector 6, Bucuresti
Data inscrierii: 19 Noiembrie
Maia Alexandra Haca
Fata, 8 ani
Sector 2, Bucuresti
Data inscrierii: 18 Noiembrie
Ema Tanase
Fata, 10 ani
Sector 5, Bucuresti
Data inscrierii: 17 Noiembrie