Loading...
Cupa Dreamers
Data: 30.09.2017 - 01.10.2017
Locatie: Dreamers Racquet Club, Sector 1, Bucuresti
Pentru nivelul: Portocaliu,Verde
Cupa Olimpia
Data: 30.09.2017
Locatie: CS Olimpia, Sector 3, Bucuresti
Pentru nivelul: Rosu,Portocaliu
Cupa Tenski Sports
Data: 01.10.2017
Locatie: TENSKI Sports, Brasov, Brasov
Pentru nivelul: Rosu,Portocaliu,Verde
Cupa Arad
Data: 07.10.2017
Locatie: CS Intersport Arad, Arad, Arad
Pentru nivelul: Rosu,Portocaliu,Verde
PLATINUM Pitesti
Data: 07.10.2017 - 08.10.2017
Locatie: Tenis Club AS Pitesti, Pitesti, Arges
Pentru nivelul: Rosu,Portocaliu,Verde
Eric Virgil Bran
Baiat, 7 ani
Cluj-napoca, Cluj
Data inscrierii: 20 Septembrie
Joshua Boca Vaideanu
Baiat, 7 ani
Cluj-napoca, Cluj
Data inscrierii: 20 Septembrie
Laura Iordachescu
Fata, 6 ani
Galati, Galati
Data inscrierii: 19 Septembrie
Maria Asandei
Fata, 9 ani
Sector 3, Bucuresti
Data inscrierii: 19 Septembrie
Grozavescu Oana
Fata, 9 ani
Craiova, Dolj
Data inscrierii: 19 Septembrie
Teorora Sfirnaciuc
Fata, 7 ani
Marginea, Suceava
Data inscrierii: 17 Septembrie
Andrei Sfirnaciuc
Baiat, 9 ani
Marginea, Suceava
Data inscrierii: 17 Septembrie
Edward Ayan Neagos
Baiat, 7 ani
Bistrita, Bistrita Nasaud
Data inscrierii: 15 Septembrie
Andrei Puscas
Baiat, 9 ani
Recea, Maramures
Data inscrierii: 15 Septembrie
Rares Ion
Baiat, 8 ani
Sector 1, Bucuresti
Data inscrierii: 14 Septembrie
Maria Panita
Fata, 8 ani
Constanta, Constanta
Data inscrierii: 14 Septembrie
Elsa Maria Elena Uzunea
Fata, 7 ani
Sector 6, Bucuresti
Data inscrierii: 13 Septembrie
Stefan Jipu
Baiat, 7 ani
Sector 3, Bucuresti
Data inscrierii: 13 Septembrie
Stefan Jipu
Baiat, 7 ani
Sector 3, Bucuresti
Data inscrierii: 13 Septembrie
Stefan Moldoveanu
Baiat, 10 ani
Giurgiu, Giurgiu
Data inscrierii: 12 Septembrie
Radu Vulpe
Baiat, 8 ani
Sector 3, Bucuresti
Data inscrierii: 12 Septembrie
Eduard Andrei Ciobanu
Baiat, 8 ani
Cluj-napoca, Cluj
Data inscrierii: 12 Septembrie
Stefan-Rares Mindreanu
Baiat, 10 ani
Pitesti, Arges
Data inscrierii: 12 Septembrie
Cezar Stefan Soare
Baiat, 10 ani
Sector 1, Bucuresti
Data inscrierii: 11 Septembrie
Katinka Timea Muntean
Fata, 9 ani
Sovata, Mures
Data inscrierii: 11 Septembrie
Oswalt Alexandru Gedeon
Baiat, 10 ani
Sector 3, Bucuresti
Data inscrierii: 9 Septembrie
Karina Alexandra Gedeon
Fata, 8 ani
Sector 3, Bucuresti
Data inscrierii: 9 Septembrie
Raian Radulescu
Baiat, 6 ani
Sector 3, Bucuresti
Data inscrierii: 7 Septembrie
Andreea Trifu
Fata, 9 ani
Dobroesti, Ilfov
Data inscrierii: 7 Septembrie
Andrei-Razvan Radu
Baiat, 8 ani
Galati, Galati
Data inscrierii: 7 Septembrie