Loading...
Cupa TC Prim
Data: 27.08.2016 - 28.08.2016
Locatie: CS Tenis Prim, Sector 1, Bucuresti
Pentru nivelul: Rosu,Portocaliu,Verde
Cupa Enache
Data: 27.08.2016 - 28.08.2016
Locatie: Academia de Tenis Enache, Sector 1, Bucuresti
Pentru nivelul: Portocaliu,Verde
Cupa Marc Cluj-Napoca
Data: 27.08.2016 - 28.08.2016
Locatie: Marc Tenis, Cluj-Napoca, Cluj
Pentru nivelul: Rosu,Portocaliu,Verde
Cupa Winner Brasov
Data: 28.08.2016
Locatie: CS Winner Brasov, Brasov, Brasov
Pentru nivelul: Rosu,Portocaliu,Verde
Cupa Vektor
Data: 03.09.2016 - 04.09.2016
Locatie: CS Vektor, Sibiu, Sibiu
Pentru nivelul: Rosu,Portocaliu,Verde
Luca Spurio Pirani
Baiat, 9 ani
Urseni, Timis
Data inscrierii: 26 August
Camelia Oprean
Fata, 9 ani
Sibiu, Sibiu
Data inscrierii: 26 August
Vlad Dragota
Baiat, 7 ani
Oradea, Bihor
Data inscrierii: 24 August
Alexandru Bogdan Zagon
Baiat, 9 ani
Ramnicu Valcea, Valcea
Data inscrierii: 24 August
Leah Cristian-Luca
Baiat, 9 ani
Sector 6, Bucuresti
Data inscrierii: 23 August
Stefan Ilie Tengher
Baiat, 9 ani
Sector 3, Bucuresti
Data inscrierii: 22 August
Karina Gabriela Elena Dumitru
Fata, 6 ani
Caciulati, Ilfov
Data inscrierii: 21 August
Gumussoy Sedef
Fata, 10 ani
Pantelimon, Ilfov
Data inscrierii: 18 August
Flavia - Maria Gradinaru
Fata, 7 ani
Otopeni, Ilfov
Data inscrierii: 18 August
Andreea - Elena Gradinaru
Fata, 8 ani
Otopeni, Ilfov
Data inscrierii: 18 August
Iulian Nicolae Ionita
Baiat, 8 ani
Sector 4, Bucuresti
Data inscrierii: 18 August
Mara Pop
Fata, 8 ani
Satu Mare, Satu Mare
Data inscrierii: 18 August
Sofia Danila
Fata, 8 ani
Satu Mare, Satu Mare
Data inscrierii: 17 August
Gageatu Andrei
Baiat, 7 ani
Chiajna, Ilfov
Data inscrierii: 15 August
Cristina Chirut
Fata, 8 ani
Brasov, Brasov
Data inscrierii: 15 August
Raresiulian Danilov
Baiat, 7 ani
Tulcea, Tulcea
Data inscrierii: 15 August
Ana-Maria Florescu
Fata, 7 ani
Buftea, Ilfov
Data inscrierii: 15 August
Simona Cucu
Fata, 8 ani
Chisinau, Chisinau
Data inscrierii: 12 August
Ana Maria Nasta
Fata, 10 ani
Constanta, Constanta
Data inscrierii: 12 August
Maria Victoria Cristea
Fata, 8 ani
Craiova, Dolj
Data inscrierii: 12 August
Sara Maria Dumitru
Fata, 8 ani
Sector 6, Bucuresti
Data inscrierii: 11 August
Iosua Huluba
Baiat, 8 ani
Iasi, Iasi
Data inscrierii: 11 August
Cristian Leahu
Baiat, 10 ani
Sector 1, Bucuresti
Data inscrierii: 10 August
Dragos-Cristian Marinescu
Baiat, 9 ani
Caldararu, Ilfov
Data inscrierii: 10 August
Diana-Stefania Marinescu
Fata, 8 ani
Caldararu, Ilfov
Data inscrierii: 10 August
Maria Anisia Mistodie
Fata, 8 ani
Cumpana, Constanta
Data inscrierii: 10 August
Vlad Boghean
Baiat, 6 ani
Constanta, Constanta
Data inscrierii: 9 August