Loading...
Cupa Bucovina sustinuta de Itsy Bitsy
Data: 24.09.2016 - 25.09.2016
Locatie: Nitech Sport Club, Sector 1, Bucuresti
Pentru nivelul: Rosu,Portocaliu,Verde
Cupa Olimpia
Data: 01.10.2016 - 02.10.2016
Locatie: CS Olimpia, Sector 3, Bucuresti
Pentru nivelul: Rosu,Portocaliu,Verde
Cupa DRC
Data: 01.10.2016 - 02.10.2016
Locatie: Dreamers Racquet Club, Sector 6, Bucuresti
Pentru nivelul: Rosu,Portocaliu,Verde
Cupa Elite
Data: 08.10.2016 - 09.10.2016
Locatie: Elite Tenis Club, Pantelimon, Ilfov
Pentru nivelul: Rosu,Portocaliu,Verde
Cupa AMG
Data: 08.10.2016 - 09.10.2016
Locatie: TC AMG, Sector 6, Bucuresti
Pentru nivelul: Rosu,Portocaliu,Verde
Maia Sofia Chirvasuta
Fata, 7 ani
Sector 3, Bucuresti
Data inscrierii: 24 Septembrie
Nadia Ioana Mocanu
Fata, 6 ani
Sector 3, Bucuresti
Data inscrierii: 24 Septembrie
Codrin Nitu
Baiat, 10 ani
Sector 3, Bucuresti
Data inscrierii: 23 Septembrie
Alexia Maria Felecan
Fata, 10 ani
Cluj-napoca, Cluj
Data inscrierii: 22 Septembrie
Darius Mihai Grigore
Baiat, 6 ani
Sector 3, Bucuresti
Data inscrierii: 22 Septembrie
Damian Grigore
Baiat, 8 ani
Cluj-napoca, Cluj
Data inscrierii: 22 Septembrie
Mara Ionita
Fata, 6 ani
Sector 3, Bucuresti
Data inscrierii: 21 Septembrie
Leopold Kostilev
Baiat, 10 ani
Albena, Bulgaria
Data inscrierii: 21 Septembrie
Karagyozyan Noris
Baiat, 9 ani
Albena, Bulgaria
Data inscrierii: 21 Septembrie
Martin Ivanov
Baiat, 6 ani
Albena, Bulgaria
Data inscrierii: 21 Septembrie
Iva Ivanova
Fata, 8 ani
Albena, Bulgaria
Data inscrierii: 21 Septembrie
Rares Ghinea
Baiat, 10 ani
Sibiu, Sibiu
Data inscrierii: 20 Septembrie
Alexandru Stefan Rotar
Baiat, 8 ani
Sibiu, Sibiu
Data inscrierii: 20 Septembrie
Rares Dracea-Ciulei
Baiat, 10 ani
Sector 6, Bucuresti
Data inscrierii: 20 Septembrie
Vicentiu Vlad
Baiat, 9 ani
Selimbar, Sibiu
Data inscrierii: 20 Septembrie
Sarah Mateea Baciu
Fata, 9 ani
Sibiu, Sibiu
Data inscrierii: 20 Septembrie
Vlad Crisan
Baiat, 10 ani
Sector 1, Bucuresti
Data inscrierii: 20 Septembrie
Hristo Tashev
Baiat, 10 ani
Sector 1, Bucuresti
Data inscrierii: 20 Septembrie
German Karamov
Baiat, 10 ani
Sector 1, Bucuresti
Data inscrierii: 20 Septembrie
Alexander Lockey
Baiat, 10 ani
Sector 1, Bucuresti
Data inscrierii: 20 Septembrie
Cezar Lupu
Baiat, 10 ani
Sector 1, Bucuresti
Data inscrierii: 20 Septembrie
Olga Kotchetrova
Fata, 10 ani
Sector 1, Bucuresti
Data inscrierii: 20 Septembrie
Ana Maria Cutov
Fata, 10 ani
Sector 1, Bucuresti
Data inscrierii: 20 Septembrie
Silvia Staykova
Fata, 8 ani
Sector 1, Bucuresti
Data inscrierii: 20 Septembrie
Ema Cristescu
Fata, 9 ani
Sector 1, Bucuresti
Data inscrierii: 20 Septembrie
Dominic Vasilache
Baiat, 8 ani
Sector 1, Bucuresti
Data inscrierii: 20 Septembrie
Bianca Palas
Fata, 8 ani
Sector 1, Bucuresti
Data inscrierii: 20 Septembrie