Loading...
Matei Burlacu
Data nasterii: 09.04.2008
Nivel: Verde

Meciuri jucate: 269
Victorii: 134
Infrangeri: 135



Cupa Tenski Sports
21-10-2017, Brasov
1 victorie
4 infrangeri

Sferturi 1 meci

Cupa Tenski Sports
1-10-2017, Brasov
6 victorii
2 infrangeri

Locul 2 - individual


Cupa Winner Brasov
27-08-2017, Brasov
5 victorii
3 infrangeri

Locul 2 - individual
Sferturi 1 meci
Semifinale 1 meci
Finala 1 meci

Cupa Winner Brasov
2-07-2017, Brasov
5 victorii
1 infrangere

Locul I - individual
Grupa principala 3 meciuri
Sferturi 1 meci
Semifinale 1 meci
Finala 1 meci


Cupa Pamira
7-05-2017, Sibiu
4 victorii
4 infrangeri

Sferturi 1 meci
Semifinale 1 meci
Finala 1 meci


Cupa Politehnica
18-03-2017, Sector 6
0 victorii
1 infrangere



Cupa Tenski
12-02-2017, Brasov
5 victorii
2 infrangeri

Sferturi 1 meci
Semifinale 1 meci
Finala 1 meci

Cupa Tenski
29-01-2017, Brasov
3 victorii
4 infrangeri


Cupa Craciunului
18-12-2016, Brasov
3 victorii
3 infrangeri



Cupa Tenski
27-11-2016, Brasov
3 victorii
3 infrangeri


Cupa TC Prim
12-11-2016, Sector 1
3 victorii
2 infrangeri


Cupa Tenski
30-10-2016, Brasov
4 victorii
1 infrangere


Cupa DRC
29-10-2016, Sector 1
7 victorii
0 infrangeri

Locul I - individual

Cupa TC Prim
22-10-2016, Sector 1
2 victorii
1 infrangere


Cupa TC AS Pitesti sustinuta de Itsy Bitsy
9-10-2016, Pitesti
2 victorii
3 infrangeri


Cupa DRC
1-10-2016, Sector 6
4 victorii
3 infrangeri

Grupa principala 2 4 meciuri
- 1 meci
- 1 meci

Cupa Tenski
18-09-2016, Brasov
5 victorii
1 infrangere

Locul I - individual
Grupa principala 2 3 meciuri
Grupa secundara 2 1 meci
- 1 meci

Cupa Winner Brasov
28-08-2016, Brasov
4 victorii
2 infrangeri

Grupa secundara 3 1 meci
- 1 meci

Cupa Tenski
31-07-2016, Brasov
5 victorii
1 infrangere


Cupa Barlad
16-07-2016, Barlad
0 victorii
4 infrangeri

Grupa principala 1 3 meciuri
Grupa secundara 1 1 meci

Cupa TC Prim
18-06-2016, Sector 1
5 victorii
1 infrangere

Locul 2 - individual
Grupa principala 2 3 meciuri
Grupa secundara 4 1 meci
- 1 meci

Cupa Winner Brasov
11-06-2016, Brasov
8 victorii
0 infrangeri

Locul I - individual

Cupa Prichindel
28-05-2016, Victoria
0 victorii
4 infrangeri

Grupa principala 3 meciuri
Sferturi 1 meci

Cupa Bucuriei - Winner Brasov
21-05-2016, Brasov
3 victorii
5 infrangeri

Grupa secundara 1 1 meci
- 1 meci
- 1 meci

Cupa Bucovina sustinuta de Itsy Bitsy
15-05-2016, Brasov
3 victorii
4 infrangeri

Grupa secundara 1 1 meci
- 1 meci

Cupa Nitech
23-04-2016, Sector 1
3 victorii
2 infrangeri

Grupa secundara 2 1 meci

Cupa Politehnica
16-04-2016, Sector 6
3 victorii
4 infrangeri

Grupa secundara 3 1 meci
- 1 meci
- 1 meci

Cupa Tenski
3-04-2016, Brasov
4 victorii
3 infrangeri

Locul 2 - individual
Grupa secundara 2 1 meci
- 1 meci

Cupa Tenski
6-03-2016, Brasov
4 victorii
2 infrangeri


Cupa TSO
27-02-2016, Otopeni
2 victorii
3 infrangeri


Cupa Tenski
14-02-2016, Brasov
2 victorii
4 infrangeri


Cupa Tenski
10-01-2016, Brasov
2 victorii
5 infrangeri


Cupa Craciunului
20-12-2015, Brasov
1 victorie
3 infrangeri

Grupa secundara 3 1 meci

Cupa Tenski
29-11-2015, Brasov
2 victorii
3 infrangeri

Grupa secundara 4 1 meci

Cupa Tenski
31-10-2015, Brasov
1 victorie
4 infrangeri


Cupa Bucuriei Brasov
24-05-2015, Brasov
0 victorii
4 infrangeri


Cupa Bucovina sustinuta de Itsy Bitsy
15-05-2015, Brasov
0 victorii
4 infrangeri

Grupa secundara 2 1 meci

Cupa Tenski
22-03-2015, Brasov
0 victorii
4 infrangeri


Cupa Tenis Arena
28-02-2015, Brasov
0 victorii
5 infrangeri


Cupa Tenski
15-02-2015, Brasov
0 victorii
4 infrangeri


Cupa Winner
30-11-2014, Brasov
0 victorii
6 infrangeri